Ev interneti ve ev telefonu kullanan abonelere özel  Cep telefonunda her yöne 750 dakika konuşma ve 4Gb interneti 4Gb Dev fırsat tarifesi ile 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilirler.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için yeni Türk Telekom  faturalı hat almanız veya başka bir operatörden numaranızı taşıyarak Dev fırsat 4Gb paketine gelen ev telefonu yada ev interneti kullanıcısı olan aboneler ilk 3 ay boyunca mobil kullanımına tarife ücreti ödemiyorlar.

İlk 3  ay sonrasında 750 dakika,  4Gb internet kullanımına Taahhüt bitinceye kadar Aylık 39 Türk lirası ücret ödersiniz.

 

Kampanya Katılım

Bu kampanyaya katılan ev telefonu yada internet kullanan bireysel müşteriler Dev 4Gb tarifesinde 12 ay kalma sözünden sonra cep telefonlarının mesaj bölümünden büyük harflerle  aralarında bir boşluk bırakarak ( DEV4GB TCkimliknumarası )’ nı yazdıktan sonra 5555’ e göndererek 4GB Dev fırsat tarifesine kayıt gerçekleştirebilirler.

Tarife Taahhüt

Türk Telekom Dev4GB tarifesi ne taahhüt vermek için ( SOZ ) yazıp 5555’ e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kullanım Detayı

Paketinizdeki kalan kullanımları sorgulamak için mesaj olarak İNTERNET yazıp 5555’ e gönderebilirsiniz.

Borç bilginiz için ise GUNCEL yazarak  5555’ e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kalan kullanımları öğrenmenin başka bir yolu ise *124# yi tuşlayarak arama tuşuna basmaktır.

SMS yolu ile öğrenmek istediğiniz kullanım detayları için sadece ilk 2 sorgulamanıza 99 kuruş ödersiniz. Sonraki sorgulamalar ücretsizdir.

Kullanımlarınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Tarife Detay Ve Ücretleri

Evde internet veya ev telefonu abonesi fırsat kampanyası  Kullanmak isteyen aboneler Türk Telekom dev fırsat 4Gb tarifesine 4Gb mobil internet ve 750 dakika konuşmaya ücretsiz kullanacağınız 90 gün sonrasında Taahhüt vererek ay’ da 39 Türk Lirasına kullanabilirsiniz. Taahhüt vermediğiniz takdirde tarifeniz 49 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

Paket aşımı yaptığınız takdirde yurt içi her yöne dakikası  70 kuruş tan konuşur ve kullandığınız SMS başına 70 kuruş ödersiniz.

Bu Kampanyadan 1 T.c kimlik numarasından 5 Tane mobil hattınız yararlanabilir.

Taahhüt verdiğiniz takdirde taahhüt ünüz dolmadan hattınızı başka bir operatöre taşımanız, hattınızı iptal etmeniz ya da hattınızın borcundan dolayı kapanması halinde tarifeyi kullandığınız süre içindeki kullanımlarınıza tarife indirimi cayma bedeli olarak yansıtılır.

Başka bir Türk Telekom Faturalı Hat Tarifesine geçmek isterseniz faturanıza cayma bedelleri ücreti altında herhangi bir ücret yansıtılmaz.

Tarife kapsamında kullanan paletler yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışında yaptığınız kullanım ücretleri operatörünüzün yurt dışı tarifesi ücretinden geçerli olur.

Kampanya geçerlilik tarihi 31 Aralık 2017 tarihidir.