Turkcell Lifebox Paketi  telefonunuzun hafızasının yetersiz kaldığı durumlarda işe yarayacak çok güzel bir saklama alanıdır.  Turkcell Lifebox ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve sevdiğiniz müzikleri yedekleyebilir gerektiği zaman tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

Lifebox mini paketi  tanımaya başlayalım isterseniz mini Lifebox paketi ile 50Gb saklama alanına sahip olabilir telefonunuzda yeterli hafıza bulunmadığı anlarda bile dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Lifebox Paket Ücretleri

Lifebox Mini Paket İle Aylık 3.90 Türk Lirası karşılığında 50Gb saklama alanına sahip olursunuz. Paket limitiniz tükendiği takdirde Sms ile bilgilendirilirsiniz. Lifebox servislerine Wifi ,3G ve 4.5G ile kolayca ulaşabilirsiniz. Lifebox uygulamasını APLLE cihazlar için İOS marketten Android  cihazlar için ise Google play store marketinden indirebilirsiniz.

Lifebox senkronizasyon gerçekleştirir iseniz Wifiye bağlı olduğunuza emin olun mevcut  internet paketiniz yok ise yüklü bir fatura ile karşılaşabilirsiniz. Turkcell Lifebox hafızanızda yer alan Müzikler hariç  diğer bütün belgeleri sosyal paylaşım uygulamaları üzerinden paylaşabilirsiniz. Sizin Turkcell  saklama alanı bilgilerinize başka bir şahısın erişebilmesi imkansızdır. İçerikleriniz güvenli olarak saklama alanınızda depolanır.

Turkcell Mini Lifebox Paket Üyeliği ile 50Gb saklama alanına sahip olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle MINILIFEBOX yazarak 2222 ye göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelecek olan bilgilendirme mesajı sonrasında saklma alanınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lifebox paketi iptal etmediğiniz sürece her ay yenilenir. Paket aboneliği herhangi bir tarifeye geçmenizi gerektirmez mevcut tarifeniz ile kullanabilirsiniz.

Lifebox paketi aboneliğinizi gerçekleştirirken kullandığınız hat haricinde başka bir hattınızda kullanmanız mümkün olmayacaktır. Kampanyadan Türkcell faturalı veya faturasız hat ayırt etmeksizin tüm aboneler faydalanabilirler. Yaş sınırı ve abone sınırı bulunmamaktadır.

Kalan kullanım Detaylarınıza  uygulama içerisinde bulunan paketler sekmesinden erişim sağlayabilirsiniz.

Paket İptali

Memnun kalmayıp Lifebox mini paket iptali gerçekleştirmek isterseniz IPTAL LIFEBOX 50GB yazıp 2222 ye göndererek aboneliğinizi iptal edersiniz.

İptal etseniz bile süre sonuna kadar kalan hakkınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Servisi iptal ettiğiniz süre zarfından 2 Hafta sonraya kadar Mini Lifebox Paketi ile kayıtlı olan  tüm belgelerinize erişim sağlayabilir ama saklama alanınıza yeni belgeler ekleme özelliğini  kullanamazsınız. 2 haftalık süre zarfında Mini Lifebox Paket üyelik gerçekleştirmediğiniz takdirde kayıtlı olan tüm belgeleriniz silinir ve bunlara erişim sağlayamazsınız.

 

Turkcell bedava İnternet Paketi kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Turkcell Tarifeler Ve Paketler sekmemize göz atmanızda fayda var…

Detaylı bilgi için Turkcell çağrı merkezlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz