Türkiye’nin İlk operatörü olma özelliğini taşıyan Turkcell çeşitli kampanyalarla adından her zamanki gibi söz ettirip olumlu tepkiler almaya devam ediyor. Gerek hediyeler gerekse hazırladığı geniş kapsamlı paketler sayesinde diğer operatör abonelerinin olumlu tepkilerini alarak  numara taşıma yolu ile  gelen abone sayısını arttırmış bulunuyor.

Faturalı hat sahibi Müşterilerinin kullanımına sunduğu Turkcell Platinum 10Gb Tarifesi ile 1000 Dakika 1000 Sms 10Gb internet kullanımına sadece 79 Türk Lirası karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Bu fiyat 12 Aylık kullanım sözünüz için geçerlidir.

Eğer Platinum 10Gb tarifesi Aylık kullanmak isterseniz 1000 Dakika, 1000 Sms ve 10Gb internet kullanımınıza 89 Türk Lirası ödemek zorunda kalırsınız.

Turkcell Platinum 10Gb Tarifesine Nasıl geçerim

12 Aylık taahhüt vererek  Platinum 10Gb Tarifesini indirimli fiyatı ile kullanmak isterseniz yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle  PLATINUM 10GB yazarak 2222 ye göndermeniz gerekmektedir

Aylık abonelik gerçekleştirmek için ise yapmanız gereken yine telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle AYLIK PLATINUM 10GB  yazarak 2222′ ye göndermeniz yeterli olacaktır. Tarifeye katılmak için gönderdiğiniz SMS ler için ücret alınmamaktadır.

Kullanım Detayları

Platinum 10Gb Paketi  kapsamında size verilen içerikler bittiği takdirde paketi tekrardan satın alıp kullanma hakkınız bulunmamaktadır.

Kullanmadığınız içerikler bir sonraki aya devredip kullanılamaz.

Paketinizdeki içerikleri başka bir hattınıza transfer edip kullanamazsınız.

Platinum 10Gb Tarife iptali 

Yıllık aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL PLATINUM 10GB yazarak 2222’ye gönderim yaptığınız takdirde paket aboneliğinizin iptali gerçekleşir.

Aylık abonelik gerçekleştirmiş olduğunuz paketinizin iptalini gerçekleştirmek için AYLIK PLATINUM 10GB yazdıktan sonra 2222′ ye ücretsiz mesaj göndererek paket aboneliğinizi durdurabilirsiniz.