Türk Telekom 3 Ay Rahat 10 Gb Kampanyası

Sizdemi her ay yükleme yapmak zorunda kalıyorsunuz, Sadece 30 Gün süreli paketlerden sıkıldım kullanmadığım paket içerikleri boşa gidiyor diyorsanız 3 Ay Rahat 10 GB Kampanyası tamda size göre;

Çünkü Rahat 10 GB Paketi ile sadece 3 Ay Boyunca Her Yöne kullanabileceğiniz   1000  Dakika, 1000 Sms ve 10 GB İnternet – 59 Türk Lirası   ödeyerek  sahip oluyorsunuz sıkı durun bu içerikler kullanmadığınız takdirde 30 gün içerisinde sona ermiyor tam tamına 90 gün kullanma süresi var. Yani Kullanmadığınız Dakikalar, Sms’ler ve İnternet içerikleriniz havaya uçmuyor 3 Ay boyunca dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Türk Telekom 3 Ay Rahat 10 Gb Paketi Nasıl Alınır

Telefonunuzun Mesaj bölümüne büyük harflerle RAHAT10GB yazarak 5555′ e göndererek sahip olabilirsiniz. Paketi satın almanın diğer bir yolu ise 444 1 500 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini aramak.

 Kalan Kullanım Sorgulama

paket kapsamında sunulan içeriklerin son durumunu KALAN RAHAT10GB yazıp 5555‘e göndererek öğrenebilirsiniz.

3 Ay Rahat 10 Gb Paketi Nasıl İptal Edilir

Paketten memnun kalmaz ve iptal etmek isterseniz IPTAL RAHAT10GB yazarak 5555‘e gönderdiğiniz takdirde paket iptaliniz gerçekleşir.

Paket Detayları

Paket içerikleri sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir; Yurt dışı kullanımlarınızda tarifenizin yurt dışı kullanım ücreti geçerli olacaktır.

Rahat 10 GB Paketi kapsamında sunulan içeriklerin  kullanım süresi 3 Aydır 3 Ay içerisinde kullanılmayan paket içerikleri devretmez silinir.

Paket içeriklerini başka bir hatta transfer edip kullanamazsınız.

Paket Kendiliğinden yenilenmez ve süre sonunda paketi tekrar almak isterseniz yeni baştan abonelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Paket hakkında detaylı bilgiyi 444 1 500 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayarak edinebilirsiniz.