Sosyal medya hesaplarının hayatımızdaki yeri ve öneminin artmasıyla birlikte Tarife ile beraber sunulan internet içerikleri ihtiyacımızı karşılayamaz duruma geldi. Bu konunun farkına varan Türk Telekom yetkilileri bütçeye uygun fiyatı şişirilmemiş  ek paketler hazırlayıp müşterilerine sunarak günlük ve iş hayatımızda İnternet kesintisinin yaşanmaması için önlemler alıyor ve almaya devam ediyorlar.

Hattınıza tanımlı olan internet paketinizin ihtiyacınızı karşılayamadığı durumlarda Ek İnternet paketleri alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu paketlerden sadece biri olan Türk Telekom 6Gb İnternet Paketine sahip olarak sosyal medya hesaplarınızı kolayca denetim altında tutabilir ve kaçırdığınız dizi bölümlerini izleyebilirsiniz.   6Gb internet paketine Aylık 29 Türk Lirası ödeyerek sahip olabilirsiniz.  Türk Telekom Ek 6GB İnternet Paketi hattınıza tanımlandıktan sonra 30 gün süre ile geçerlidir..

Türk Telekom Aylık 6Gb İnternet Paketi Nasıl Yapılır

30 gün süre ile geçerli  Türk Telekom Aylık 6Gb internet Paketi sahibi olmak için yapmanız gereken Telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harflerle AYLIK 6GB yazarak 5555′e göndermeniz yeterli olacaktır.

6GB İnternet Paketi Kalan Kullanım Sorgulaması

İnternet paketim bittimi ne kadar kaldı limit aşımı oldumu diye düşünmenize gerek yok bütün bu soruların cevaplarını   öğrenmenin yolu INTERNET yazarak 5555’e göndermek; Bir diğer yolu ise Türk Telekom Mobil İşlemler Uygulamasını Akıllı telefonunuza indirmek.

Paket Detayları

Aylık 6GB İnternet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Yurt dışı kullanımları için Yurt dışı paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçip alabilir ve Yurt dışında internet keyfini sürmeye devam ederek anlık ve eğlenceli fotoğraflarınızı sosyal medya yolu ile arkadaşlarınızla  paylaşabilirsiniz.

6GB İnternet Paketi karşılığında alınan 29 Türk Lirası ücrete KDV dahildir, haricinde herhangi bir ücret talep edilmez.

Aynı paketi 30 gün içerisinde sadece 1 defaya mahsus alıp kullanma şansınız vardır.

Kullanılmayan internet hakkı bir sonraki aya devretmez ve silinir.