Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek İnternet Paketi Kampanyası

0

Türk Telekom müşterilerinin yararlanabileceği fırsatlar ile kampanyalı paketlerden faydalanabilirsiniz. Türk Telekom mevcut mobil abonelerine özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2 GB internet ile genişletme fırsatı sunuluyor! Bu sayede 4.5G lansmanıyla birlikte abonelere internet faydalarını genişletme avantajı sağlanmış oluyor.

Türk Telekom 7 TL’ye 2 GB Ek İnternet Paketi Kampanya Bilgisi

Türk Telekom bireysel mobil aboneleri; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife ücretine ek olarak sadece 7 TL ödeyip paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebilirler. Bu paket ücretlidir, ücretsiz paketler için bedava internet kategorisine bakın.

Bu Paket Ücretlidir Ücretsiz paketlere anasayfadan bakabilirsiniz.

Faturasız:

Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB tarifelerinden son 30 gündür faydalanan aboneler, paket fiyatlarına ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet alarak yeni çoklu paketlerden faydalanabilirler.

Faturalı:

Aboneler; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü verip kayıt olabilecektir. Pakete kayıt olan aboneler; 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL karşılığında, 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye ek internet paketinden yararlanabilecektir.

CEVAP VER