Türk Telekom Avantajlı 6 GB İnternet Tarifesi

0

Türk Telekom Avantajlı 6 GB Tarifesi 1000 Dakika, 1000 Sms 6 GB İnternet Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom interneti bol olan operatör olarak bütün Telefon kullanıcılarının aklına kazınmış durumda. Bir çok kişi şebekesinin kötü olduğunu belirtse de Avea ile birleşiminin ardından şebeke problemini büyük bir ölçüde azaltmış olan operatörümüzün en çok talep gören tarifelerinden biri de Avantajlı 6 gb internet tarifesi oldu. Web sitesindeki ​Ayda sadece 35 TL’ye dolu dolu internetli, avantajlı tarife, Türk Telekom Mağazalarında! sloganı ile herkesi cep merkezlerine davet etti. Normalde fiyatı 45 tl olan tarifeyi kontratlı 35 tl karşılığında kullanabiliyorsunuz.

Bu Tarifeden hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler faydalanabileceklerdir. Hiçbir ek ücret ödemeden numaranızı taşıyın veya yeni hat alıp Avantajlı 6 GB tarifesine geçebilirsiniz. Avantajlı 6 GB tarifesi ile beraber yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 6 GB cepten internet almış olursunuz. Tarifenize ek paketler satın alıp, aşım ücretlerinizi kontrol edebilirsiniz. Aşım yapıp daha fazla ücret ödemek yerine ek paketler ile daha hesaplı bir kullanım sağlayın. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Tarifeniz Yurt içinde geçerli olacaktır yurt dışı kullanımlarında Uluslar Arası sabit ücret yansıtılacaktır.

Paket Hakkında Detaylı Bilgi;

Her Yöne Konuşma
1000 DK
Cepten İnternet
6 GB
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Grup içi Konuşma
Limitsiz

​​​​​​​​​​​​​Şimdi sizlerde Faturasız Hattan Faturalıya geçerek, hat taşıyarak veya yeni bir hat alıp bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz. Tarife fiyat ve içerik bakımından en iyi Türk Telekom Tarifesi diyebiliriz. Eğer hattınızı taşımayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı. Zaten bir tarife kullanıyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet kampanyalarına bir göz atın.

CEVAP VER