Türk Telekom Bol Ve Hızlı 5Gb Tarifesi İle  5Gb İnternet, 1000 Sms Ve 750 Dakika 35 TL

Bol ve Hızlı 5Gb paketinden yararlanabilmeniz için herhangi bir faturasız tarifeden yararlanıyor olmanız yeterlidir.

Bol ve Hızlı 5Gb kampanyası dahilinde 35 Türk Lirası Ücret ile 5Gb internet 1000 Sms ve 1000 Dakika her yöne geçerli konuşma süresinin sahibi olursunuz.

4.5G hızındaki internet paketinden faydalanmak için yapmanız gereken Büyük harflerle BOLHIZLI5GB yazarak 5555’ e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil müşterisi değilseniz iletişim merkezlerimizden hattınızı taşıyarak yada yeni bir Türk Telekom Faturasız  hattına sahip olarak Bol Ve Hızlı Paketi ne geçiş yapabilirsiniz.

 

Kullanım Detayı Sorgulama

KALAN BOLHIZLI5GB yazarak 5555’ e gönderebilir içeriklerinizin  kalan kullanım bilgisine sahip olabilirsiniz.

 

Paket Detayı

 Bu paketi 1 ay içerisinde birkaç  kez alıp kullanabilirsiniz.

1 ay sonrasında Hattınızda yeterli TL miktarı var ise kampanya kendini yeniler.

Hattınızda yeterli TL  yoksa dilerseniz Hattınıza mobil bankacılık şubelerinden ATM den Türk Telekom İletişim Merkezlerinden TL yükleyip Bol hızlı 5Gb paketinizi kullanabilirsiniz

30 gün içerisinde  kullanılmayan paket içerikleri sonraki aya devretmez ve silinir cimrilik edip sonraki AY’ da kullanırım diyip bırakmayın kullanın.. J

Kampanya dahilinde kullanımınıza sunulan içerikler yurt içi kullanımlarla sınırlıdır. Yurt dışı kullanımlarınızda operatörünüzün yurt dışı ücret tarifesi geçerli olacaktır.

 

Türk Telekom Bol Ve Hızlı 5Gb Paketinden memnun kalmaz ve iptal etmek isterseniz IPTAL BOLHIZLI5GB yazıp 5555 e göndererek iptal edebilirsiniz.

İptal ettiğiniz takdirde paketteki içerikleri geçerlilik süresine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Konuyla ilgili Detaylı Bilgileri Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.