Türk Telekom Büyük Fırsat 4GB 1000DK 1000SMS 4GB İnternet

0

Türk Telekom (Büyük Fırsat 4 GB) 1000DK 1000SMS 4GB – 35 TL tl karşılığında sahip olabileceğiniz bu paketten bilginiz varmıydı ?

 

Türk Telekom abonesiyim ama istediğim gibi bir tarife bulamadım, interneti bol olanın dakikası, dakikası bol olanın interneti az veya bunlarda sms yok diyorsanız tam size göre bir tarife buldum arkadaşlar. Büyük Fırsat 4GB Tarifesi ile sizlerde internette özgürce gezinebilir, her yöne 1000 dakika ve sms le arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Eğer yeni bir aboneysen bu paket tam senlik.

Adı geçen tarifeye bütün aboneler geçiş yapabiliyor. Eğer hattını yeni aldıysan veya hattını Türk Telekom’a taşıdıysan bu pakete 35 tl karşılığında kolayca sahip olabilirsiniz. Ama ben zaten Türk Telekom abonesiyim diyenler üzülmesin çünkü bu kullanıcılar da sadece 4 tl farkla yeni 39 tl ye bu pakete geçiş yapabilirler. Büyük Fırsat 4 GB Tarifesine geçiş yaptığınızda hattınıza tanımlanacak bütün içeriklerin sabit geçerlilik süresi 30 gündür, ve bu 30 gün içerisinde kullanılmayan dakika, sms ve internetler otomatik olarak silinecektir. Bu Tarife bireysel faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Geçiş işlemi için alt kısımdaki adımları izleyin.

  • Nasıl Yapılır?
    FIRSAT4GB yaz 5555 ’e gönder
  • Nasıl İptal Edilir?
    IPTAL FIRSAT4GB yaz 5555’e gönder

Sayfamızda yer alan bedava internet yazımıza göz atıp hediyelere göz atabilirsiniz. Ayrıca direkt operatörünüz yani Türk Telekom Bedava İnternet Paketi isimli yazıyı okuyup bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

CEVAP VER