Her Cebe Uygun tarifeler denince akla ilk gelen operatör olma özelliği taşıyan Türk Telekom yep yeni Bol içerikli  kampayaları ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Türk Telekom faturasız hat abonelerine özel çıkardığı Türk Telekom Dolu 3GB Paketi sayesinde sosyal medya hesaplarınızda ne olup bittiğini merak etmeden kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Türk Telekom Abonesi Olan Bütün  Faturasız hat sahipleri 30 Türk Lirası karşılığında Her yöne 750 Dakika, 1000 Sms ve 3GB İnternet kullanımına sahip oluyorlar.

Sadece mevcut aboneler değil Numarasını taşıyarak veya Yeni hat alarak gelen abonelerde Dolu 3GB Kampanyasından yararlanabiliyorlar. Hemde indirimli fiyatı olan 27 Türk Lirası ücret ile sahip olma imkanları oluyor. Türk Telelom abonesi olmak ve  Dolu 3GB Paketine indirimli fiyatı olan 27 Türk Lirası ücretle sahip olmak isterseniz Türk Telekom mağazalarından detaylı bilgiyi alabilirve geçiş işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Dolu 3GB Paketi Nasıl Yapılır / Nasıl İptal Edilir

Telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harflerle DOLU3GB yazıp 5555‘e göndererek  kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türk Telekom Dolu 3GB Paket İptali Kullanımınıza sunulan  içeriklerin yetersiz gelmesi durumda bir üst tarifeye geçmek ve mevcuttaki paketinizi iptal etmek için IPTAL DOLU3GB yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama Kalan paket kullanımlarınızı  KALAN DOLU3G yazarak 5555’e göndererek öğrenebilirsiniz.

Paket Detayları

Paket 30 gün sonrasında hattınızda yeterli bakiyenin bulunduğu takdirde otomatik olarak yenilenir.

TL Yüklemelerinizi Bankamatiklerden, İnternet Bankacılığı ve Türk Telekom Online işlemler menüsünden yapabilirsiniz.

Paket içerikleri 30 gün içerisinde kullanılmalıdır kullanılmayan içerikler bir sonraki Aya devretmez ve  silinir.

Her yöne kullanımlar sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.

Yurt dışı kullanımlarda ücretlendirme Tarifenizin Yurt dışı ücretlendirme fiyatları üzerinden gerçekleşir.