Türk Telekom İnterneti Bol  Tarifeler

Artık cep telefonumuzla konuşmaktan çok sosyal medya ortamını yani  İnternet Paketlerini kullanır olduk; Haliyle böyle olunca Konuşma ve SMS paketlerinin yerine  İnternet paketleri daha çok ilgimizi çeker oldu. Türk Telekomda  bunun farkına varmış olmalıki Bol İnternetli Kampanyalar çıkararak abone sayısını arttırmayı başardı.

 

Türk Telekom eski adıyla Avea  Yeni faturalı hat sahiplerine sunduğu  İnterneti Bol Kampanyalardan sadece biri olan  Bol 10GB paketi ile  Her Yöne 1000 Dakika, 1000 Sms ve 10 GB İnternet Paketi kullanımına sadece 39 Türk Lirası ücretle sahip olabiliyorsunuz.

İçerisinde çok seveceğiniz Kapsamlı içeriklerin bulunduğu  Bol  10GB Kampanyası faydalarından yararlanabilmeniz için Numara taşıma yöntemi, Yeni Hat alarak veya mevcuttaki Türk Telekom Faturasız hattı Faturalıya taşıma işlemini gerçekleştirerek  yararlanabilirsiniz.

Bol 10GB Tarifesi Geçiş

Bol 10GB Kampanyası geçiş işlemlerinizi  Türk Telekom mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan Kullanım Hakları Sorgulama

Tarifeniz ile birlikte size sunulan paket içeriklerinin kullanım sorgusunu Konuşma süresi için SES Kalan  Mesaj hakkı için SMS İnternet Paketi sorgulaması için ise INTERNET yazarak 5555′ e gönderilmesi gerekmektedir. Diğer bir sorgulama şekli ise cep telefonunuzun arama ekranından  *124# çevirdikten sonra arama tuşuna tıklamak.

Paket Detayları

Bol 10GB Kampanyasının indirimli fiyatı olan 39 Türk Lirası ücret ile sahip olabilmeniz için 12 ay boyunca kampanyada kalıp kullanma sözü vermeniz gerekiyor.

Kampanyaya katılarak indirimli fiyat üzerinden pakete sahip olmak isterseniz yapmanız gereken SOZ yazarak 5555‘e   1 Türk Lirası karşılığında Sms göndermek.

12 Ay boyunca kullanma sözü vererek pakete sahip olan aboneler  Taahhüt süresi dolmadan Başka bir operatöre geçmeleri durumunda veya hatlarını kapatmak istemeleri halinde o güne kadar kullandıkları indirimlerin tamamını ödemek durumunda kalırlar.

Kampanya dahilinde verilen içerikler sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Yurt dışı kullanımlarınızda tarifenizin yurt dışı ücret tarifesi geçerli olur.

Paket içeriklerinizin kullanım miktarı %80 ve %100’ü bulduğu zaman Sms yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Paket içerikleriniz bittiği takdirde dilerseniz ek paketler alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp size uygun paketlerden birini alarak kullanım yapabilirsiniz.

Paket Hakkında Detaylı Bilgiyi Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini Arayarak Alabilirsiniz