Mobil Her Yöne Tarifesi 10 Dakikası 60 Kuruş 

Konuşmayı çok sevenler sevdiklerine özlemini kısa cümlelerle anlatmaktan nefter edenler için Türk Telekom Mobil Her Yöne Tarifesini çıkarttı.

Türk Telekom Mobil Her Yöne Tarifesi İle Faturasız Hat Sahipleri 10 Dakika konuşma için 60 Kuruş ödüyor. Mobil Her Yöne  Kampanyası ile kesintisiz konuşabilmek  için Türk Telekom Faturasız hat sahibi olmanız yeterli.

Mobil Her Yöne Tarifesi ile sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla 10 Dakikası 60 Kuruştan konuşabilmeniz için yapmanız gereken sadece  Hattınıza 20 Türk lirası veya üzerinde yükleme yapmak Bu sayede 1 Ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Her Yöne Tarifesine Nasıl Geçilir 

Türk Telekom Mobil Her Yöne Kampanyası aboneliği gerçekleştirmek için telefonunuzun mesaj bölümüne buyuk harflerle MOBIL yazarak 5555‘ e göndermeniz yeterli olacaktır.

Gelecek onay mesajı sonrasında yaptığınız 20 Türk Lirası ve üzeri yüklemelerinizde 10 Dakikası 60 Kuruştan ücretlendirilir.

Bu Tarifede 20  Türk Lirası ve üzerinde yükleme yapıldığı takdirde 10 Dakikası 60 Kuruş 1 SMS 60 kuruş ve 1 Multi Medya Mesajı  1.25 Türk Lirası olacak şekilde ücretlendirilme yapılmaktadır.

Tarife Detayları 

20 Türk Lirası ve üzeri yükleme yapıldığı takdirde 10 Dakikası 60 kuruştan konuşma kampanyası sadece yurt içi konuşmalarda geçerlidir.

Yurt dışı konuşmalarınızda  tarifenizin yurt dışı ücret seçeneği geçerli olacaktır.

Kampanya dahilinde 20 Türk Lirası Yükleyip 10 Dakikası 60 Kuruştan Konuşurken Paket süresi dolmadan tekrar 20 Türk Lirası veya üzeri yükleme yaparsanız kullanım süreniz uzayacaktır.

Eğer kullanım süreniz biter ve 20 Türk Lirası veya üzeri yükleme yapmazsanız dakikası 60 Kuruştan konuşursunuz.

Türk Telekom Mobil Her Yöne Paketi aboneliğinizi  memnuz kalmazda sonlandırmak isterseniz 444 1 500 ü arayabilirsiniz.