Türk Telekom abonelerinin en çok ilgi gösterdiği tarifelernden biri olan Türk Telekom Mobil öğrenci tarifesini kullanan faturasız hat sahipleri 10 dakika konuşmaya 60 Kuruş ödüyor.

Ayrıca 30 Türk Lirası ve daha fazla yükleme yapan Mobil öğrenci tarifesi aboneleri kendileri gibi Mobil Öğrenci Tarifesi abonelerini arayabilecekleri 1000 Dakika Bedava.

 

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesine Nasıl Geçerim 

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesine geçmek için yapmanız gereken Numara taşıma yolu ile yada yeni bir faturasız hat sahibi alarak Türk Telekom bayilerinden geçiş sağlayabilirsiniz. Eğer Türk Telekom Faturasız hat müşterisi iseniz Mobil Öğrenci tarifesi için Telefonunuzun mesaj bölümüne  MO yazarak 5555‘e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Katılım 

Türk Telekom Mobil Öğrenci tarifesine geçiş yaptıysanız 1 Ay geçerli Her Yöne 10 Dakikası 60 Kuruş  ücret ödeyerek konuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken KAYIT yazarak 1111‘e gönderdikten sonra Hattınıza 20 Türk Lirası yüklemek.

Her Yöne 10 Dakikası 60 Kuruştan konuşup Mobil Öğrenci Tarifesindekiler ile 1000 Dakika Bedava konuşmak için Hattınıza 30 Türk Lirası yüklemeniz gerekiyor. Türk Telekom  1000 Dakika Bedava Kampanyasına katılmak için KAZAN yazarak  3030′a  mesajla göndermeniz gerekmektedir.

Kalan Hediye Dakika Kullanımlarınızı BILGI yazarak 3131’e göndererek Öğrenebilirsiniz.

Mobil Öğrenci Tarifesine Kimler Geçebilir

Mobil Öğrenci tarifesi her yaştan abone kabul etmektedir.

Yaş ve katılım şartı yoktur.

Tarife Detayları

Paket Kullanımı İçin verilen ücret sadece yurt içi aramalarda geçerlidir.

İndirimli Konuşma Hakları 1 Ay süre İle geçerlidir.

İndirimli ücret tarifesinden konuşmaya devam edebilmek için 1 Ay sonrasında Hattınıza Tekrar TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir.

Yurt dışı aramalarınızda Operatörünüzün Yurt dışı kullanım ücreti geçerli olacaktır.

Mobil Öğrenci tarifesi hakkında detaylı bilgiyi Türk Telekom Çağrı Merkezini arayarak Yada Türk Telekom Mağazalarına uğrayarak alabilirsiniz.