Türk Telekomun ayrıcalıklı dünyasında her cebe uygun çeşitli tarifeler bulunmaktadır. Bu tarifelerden sadece  biri olan Profesyonel 8Gb Tarifesi bol içerikli paketleri ile kullanımınıza sunulmuştur. Türk telekom Profesyonel 8Gb tarifesi kapsamında Her yöne 1000 Dakika konuşma 1000 Sms ve 8Gb cepten internet kullanımına Tüm vergiler dahil Aylık abonelik gerçekleştirmek isterseniz  64 Türk Lirası ödersiniz.

 12 Ay boyunca kalma sözü verdiğiniz takdirde  ise 1000 Dakika 1000 Sms 8Gb İnternet Kullanımına İndirimli fiyatı olan 54 Türk Lirası  ile faturalarınız ücretlendirilir. Tarifeye Geçtikten sonra 12 ay boyunca indirimli fiyattan kullanmak için büyük harflerle SOZ yazarak 5555’e göndermeniz gerekecektir.

Türk Telekom Profesyonel 8Gb Tarifesine Nasıl Geçerim

Profesyonel 8Gb Tarifesine 444 1 444 numaralı telefondan çağrı merkezini arayarak tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz.

Kalan kullanım Hakkı Sorgulama 

Paketinizde kalan kullanım haklarınızın durumunu ücretsiz olarak öğrenmek için Büyük harflerle KALAN yazarak 5555′ e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kullanım Detayları

Profesyonel 8Gb Tarifesi ile size verilen içerikleri kullanma süreniz 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.

Hattınıza tanımlı içerikleri sadece yurt içi kullanabilirsiniz.

Yurt dışı kullanımlarda operatörünüzün Yurt dışı ücret tarifesi geçerli olur.

Size sunulan kullanım haklarınızı başka bir hattınıza transfer edip kullanamazsınız.

Turk telekom Profesyonel 8Gb tarifesi hakkında detaylı bilgiyi Türk telekom çağrı merkezini arayarak alabilirsiniz.