Türk Telekom Sahur – Ramazan 10 GB Bedava internet

0

Türk Telekom 2019 Sahur Kampanyası ile Ramazan 10 GB Bedava internet hediyesi nasıl yapılır ? Ramazan Bedava internet paketi ile ücretsiz internet fırsatı.

Türk Telekom, Ramazan ayı sahur 10 GB bedava internet 2019 yılında da abonelerin hizmetinde. Ramazan ayı ile birlikte abonelerine hediye internet veren Türk Telekom kampanyalarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da verdiği internetin miktarını değiştirmeyen Türk Telekom 10 GB hediye ediyor. Müşterilerine 10 GB mobil internet hediye eden GSM operatörü, Ramazan ayında oruçken kullanacağınız hediyeyi hem faturalı hemde faturasız müşterilerine hediye ediyor. Ramazan ayı bitene kadar kullanabileceğiniz hediye paket ile dilediğiniz gibi nette takılabilirsiniz. Türk Telekom Sahur 10 GB bedava internet kampanyasını kullanarak instagram, tiktok, facebook, twitter ve youtube kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ramazan kampanyasından farklı kampanyaları kullanarak bedava internet alabilir miyim ? Tabi ki güncel kampanyaları kullanarak hediyeler alabilirsiniz, bu kampanyalar Türk Telekom Bedava internet kategorisinde yer almaktadır.

Türk Telekom Sahur 10 GB Bedava internet Hediyesi

Fırsattan yararlanabilecek aboneler; Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri dışındaki bireysel faturalı ve faturasız müşterilerdir. Kampanya ile sahur dönemi boyunca (6 Mayıs-3 Haziran 2019) 02:00-06:00 saatleri aralığında 10 GB yurt içi internet hediye edilecektir. Hediyeniz yurt dışında kullanılamaz. Yurt Dışında yapacağınız kullanımlar mevcut yurt dışı kullanım ücretleri üzerinden ücretlendirilecektir. Belirtilen tarih aralıklarında kampanyaya katılıp hediyenizi alabilirsiniz, kullanmadığınız internet hakkı kampanya bitiş tarihinde otomatik olarak silinecektir.

Ramazan Ayı Sahur 10 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Faturasız hat kullanan aboneler; kayıt öncesinde 48 saat ya da kayıt sonrasında tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir.
  • Kampanyaya katılmak için SAHUR yazıp 5555‘e gönderin.
  • Hediyenizi iptal etmek için IPTAL SAHUR yazarak 5555‘e gönderin.
  • Faturasız müşteriler KALAN SAHUR yazıp 5555’e SMS göndererek Kampanya kapsamında kalan internet hakkını sorgulayabilir.
  • Hediyenizi gelecek olan onay ve tanımlama mesajından sonra kullanabilirsiniz.
  • Kampanya bilgilerine isterseniz resmi sayfadan ulaşabilirsiniz.

Her bir abonenin sadece 1 defa kampanyaya katılma hakkı bulunuyor. Kampanyayı iptal eden ya da kampanyası iptal olan aboneler kampanyadan tekrar faydalanamazlar.  Kampanya kapsamında verilmekte olan internet hakkının bitmesinin ardından, abonenin üzerinde başka internet paketi yoksa mevcut tarife aşım ücretleri geçerli olacaktır.

Sahur kampanyası ile alacağınız internet 02:00 – 06:00 saatleri arasında geçerlidir. Belirtilen saatlerin dışında kullanırsanız satın aldığınız internetten, eğer inyernet yoksa ek aşım ücreti olarak ücretlendirilir. Faturasız abonelerin kampanyadan faydalanması için belirtildiği üzere yükleme yapmaları gerekiyor. Kampanyaya katılım mesajı gönderip yükleme yapmayan aboneler bu fırsattan faydalanamazlar.

CEVAP VER