Arkadaşlarınızla konuşmanızı yarıda kesmeyip sosyal medyadan uzak kalmamak istiyorsanız bu tarife size göre;

Türk Telekom  faturalı hat sahipleri ve yeni hat alarak Türk Telekom Faturalı hat sahibi olacak müşteriler  Türk Telekom Taraftar Hediye Tarifesine geçiş yaparak paket içeriklerinden yararlanmaya başlayabilirler.

Taraftar tarifesi kapsamında taraftar tarifesi hatları ile sınırsız, ayrıca her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika 1000 Sms ve 6Gb internet kullanımına yalnızca Ay’da 35 Türk Lirası ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Taraftar Tarifesi kapsamındaki 6gb internet içeriğinin 2Gb’ ı 6 ay boyunca müşterilere hediye olarak verilmektedir.  2Gb ek içerikten yararlanabilmek için başka bir operatörden numaranızı taşıyarak veya yeni bir hat alarak yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 15.01.2017 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekmektedir.

Kampanya başvurusunu telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle ( EKLE 2GB ) yazdıktan sonra 5555’ e mesaj göndererek veya Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 500 numaralı telefondan arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Taraftar hediyesi Tarifesinde Aylık ücret

Taahhütsüz tarife ücreti 45 Türk Lirası

12 Ay taahhütlü Tarife ücreti 35 Türk Lirasıdır.

 

Tarifeye Geçmek İçin Yapılması Gereken

Türk Telekom Taraftar Tarifesi’ ne geçmek için Türk Telekom çağrı merkezini arayarak, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya GSMobile Hediye tarifesi ne geçmek için telefonunuzun mesaj bölümüne ( GSHEDİYE ) yazarak 5555’ e gönderebilirsiniz. Eğer Fenercell Hediye tarifesi ne geçmek isterseniz ( FB HEDİYE ) yazıp 5555’ e göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Taahhüt Verme

Tarife’ ye başvuran müşteriler Türk Telekom Çağrı Merkezi veya SMS ile 12 yada 24 ay taahhüt sözü vererek kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Mesaj yolu ile kampanyaya dahil olup 24 ay söz vermek için ( SOZ2 ) yazarak 5555’ e gönderebilir 12 ay taahhüt verip kampanyaya katılım sağlamak için ise ( SOZ1 ) yazıp 5555 e gönderebilirsiniz.

 

Kalan Kullanım Detayları Sorgulama

Güncel borç bilginizi sorgulamak için ( GUNCEL ) yazıp 5555’ e gönderebilirsiniz. Sadece gönderilen ilk 2 mesajdan 99 Kuruş ücret alınır daha sonraki sorgulamalar ücretsiz yapılır.

Kullanım detaylarınızı 9333 cep servisten öğrenebilir veya telefonunuzun arama ekranında *124# yi tuşladıktan sonra arama tuşuna basarak’ ta öğrenebilirsiniz.

Tarife Detayları

Taraftar tarifesi Kapsamında verilen içerikler bir sonraki ay’ a devretmez silinir.

Tarife kapsamında size sunulan Paket içeriklerinizi başka bir hatta yönlendirip kullanamazsınız.

Verilen kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Yurt dışı kullanımlarınızda Operatörünüzün yurt dışı ücret tarifesi geçerli olur.

Kullanım miktarlarınızı Türk Telekom Online uygulamasını indirerek kontrol altında tutabilirsiniz.

Paket içerikleri bittiği takdirde ek paketler alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.