Türk Telekom Yeni Yıl 6GB Tarifesi – 2017 Türk Telekom Faturalı Hat Tarifeleri

0

Yeni yıl 6Gb tarifesi ile Ay’da 49 Türk Lirası ücretle  her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika 1000 SMS ve 6GB internet paketinin sahibi olursunuz.

Tarife’ye katılmak için yapmanız gereken 444 1 444 numaralı telefondan Türk Telekom çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisine Yeni yıl  6GB tarifesine geçmek istediğini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Tarife kapsamında taahhütlü indirim fiyatından faydalanmak için tarifeye geçiş tarihinden sonra en fazla  ( 2 AY ) içerisinde Türk Telekom çağrı merkezi veya mesaj ile başvuru yapılması gereklidir.

Mesaj yolu ile başvuru yapmak için büyük harflerle (  SOZ ) yazıp 5555 e gönderip Gelen onay mesajını onaylamanız yeterli olacaktır. Tarifenin  taahhütlü ücreti 49 Türk Lirasıdır Taahhüt’süz kullanım ise ay’ lık 69 Türk lirası ile ücretlendirilir.

90cd043589f939ed2515fe23d219a56d

Bu tarife kapsamında kalan kullanımları sorgulamak için yapmanız gereken Büyük harflerle ( KALAN ) yazıp 5555 e göndermek; kullanımların güncel bilgisi ve kullanım ücreti için ise ( GUNCEL ) YAZIP 5555 e göndererek öğrenebilirsiniz.

Kalan kullanımları öğrenmenin bir diğer yolu ise telefonunuzdan *124#  ü tuşlayıp ardından arama tuşuna basmak dilerseniz;

Akıllı  telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler  uygulamasını indirip rahatça kalan kullanımlarınızı, fatura detaylarınızı ve borç bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Yıl 6gb Tarifesi’nde verilen kullanımlar 30 gün ile sınırlıdır. Verilen kullanım haklarını başka bir hattınıza devretme gibi olasılık yoktur. 30 gün içerisinde kullanmadığınız haklarınız silinir.

Kullanımlarınız bittiği takdirde SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Kullanım aşımı yaptığınız takdirde 100Mb 7 Türk Lirası 1 Dakikası 70 Kuruş 1 Sms Bedeli 70 Kuruş olarak faturanıza yansıtılır. Dilerseniz tarifeniz kapsamında verilen paketler bitince Ek Paket seçenekleri alıp fazla ücret ödemekten kurtulabilirsiniz.

Ek Paket almak için yapmanız gereken *120#’yi tuşlayıp arama tuşuna bastıktan sonra gelen paketlerden dilediğinizi seçebilir ve gelen onay mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Abonelik kapsamında verilen indirimli fiyat 12 ay geçerlidir.

Abonelik için taahhüt yapıldıktan sonra başka bir faturalı hat tarifesine geçmek isterseniz faturanıza cayma bedeli altında ücret yansıtılmaz. Fakat başka bir operatöre geçme talebiniz bulunduğu takdirde indirimli olarak kullandığınız süre karşılığındaki kullanıma cayma bedeli yansıtılır.

Tarife kapsamındaki kullanımlar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışında yapılan kullanımlar operatörünüzün yurt dışı kullanım fiyatı ile ücretlendirilir. Yurt dışında bulunacağınız zamanlarda;

Türk Telekom’un siz değerli müşterilerine sunduğu yurt dışı paketlerinden alıp dilediğinizce kullanabilirsiniz.

CEVAP VER