Turkcell kullanıcılarını ödüllendirmeye devam ediyor. 4.5G hızında internetin yaygınlaştığı bu dönemde sosyal medyadan kopmamamızı en hızlı şekilde gezinmemizi sağlayan Turkcell hiçbir ücret ödemeden internette rahatça dolaşabilmemiz için 4.5G ye geçen kullanıcılara özel  Turkcell’ den 4.5Gb bedava Hediye internet paketi veriliyor. Elimizden geldiği kadar Bedava İnternet paylaşımına devam edeceğiz.

Verilen 4.5G hızında 4.5GB  hediye internet paketiyle ister kaçırdığınız dizilerin bölümlerini izleyin isterseniz’de sosyal medyada arkadaşlarınızın neler yaptıklarına göz atıp fotoğraflarınızı paylaşın.

3 aydan fazla süredir Turkcell abonesiyseniz fakat hattınız 4.5G’yi desteklemiyorsa 4.5G ayrıcalıklarından faydalanmanın tam vakti.turkcell

3 aydır Turkcell operatör kullanıcısıysan sim kartını 4.5G uyumlu sim kartla değiştirerek 4.5GB Bedava  hediye internet paketi kullanım hakkı kazanabilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kartınızı Turkcell iletişim merkezlerinden temin edebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Turkcell iletişim merkezlerine giderek sim kartınızı 4.5G uyumlu yeni sim kartınızla değişmek yeterli olacaktır.4.5G uyumlu  Sim kartınızı aldıktan sonra en geç 2 ( GÜN ) içerisinde Turkcell 4.5G lilere özel 4.5GB hediye internet paketiniz hattınıza yüklenir.

Bu kampanyada kazandığınız kullanımları bir sonraki ayda kullanırım diye cimrilik etmeyin  4.5GB  bedava hediye internet paketinin 1 ( ay )  kullanım süresi bulunmaktadır ve bu süre zarfında kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki Ay’a devretmez ve  silinir.

Sim kartım 4.5G Uyumlu bunu rahatça kullanırım diyorsanız yanılabilirsiniz sadece kartınızın 4.5G uyumlu olması yetmiyor. Bu kampanyayı kullanmaya başladığınız takdirde hattınıza yüklenecek 4.5GB internet paketini sadece 4.5G destekli akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz.

Bu kampanya ya katılmak için geç kalmayın çünkü 4.5GB hediye internet kampanyası 01.12.2016 ve 28.02.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında size sadece 4.5GB hediye internet verilir

Kalan Miktar Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle ( KALAN ) yazıp 2222 ye göndererek kalan kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz.

Paket İptali 4.5G kullanıcılarına özel olarak verilen Turkcell  4.5Gb İNTERNET  paketinizi iptal etmek isterseniz Telefonunuzun mesaj bölümüne aralarında bir boşluk bırakarak  büyük harflerle ( İPTAL HEDİYE 4.5GB ) yazarak 2200 a ücretsiz mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyada Koşullar Ve Şartlar

  1. Bu kampanya dahilinde verilen kullanım hakkı  1 ay geçerlidir.
  2. Kampanya dahilinde verilen hediye bedava 4.5GB internet paketi kullanılmaması durumunda devretmez.
  3. 3 Aydan az süredir turkcell hat sahibi olan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  4. Kampanya 01.12.2016 ve 18.02.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  5. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 4.5G destekli cihaz kullanıyor olmanız gerekmektedir.
  6. Sim kartınızın 4.5G uyumlu olması gereklidir.

Sizlere sürekli Turkcell Bedava İnternet sayfamızdan yardımcı olacağız.