Son model Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte internet kullanımıda günlük ihtitaçtan sayılır hale geldi. 10 Yıl öncesine kadar  biri çıkıp  önümüzdeki yıllarda bu telefonlarla Türkiye’den Dünyanın diğer ucundaki Amerika’ yı görüntülü arayabileceksiniz dese gülüp geçerdik belkide.

Ama şuanda istediğimiz yerden arkadaşlarınızı sevdiklerinizi görüntülü arayıp konuşabiliyor, Arkadaşımızın konum atmasıyla birlikte kimseye adres sormadan rahatlıkla istediğimiz yere gidebiliyoruz.

Bu kadar yoğun bir şekilde internet kullanımı gerçekleştirdiğimiz için Haliyle Tarifemizin sunduğu internet paketleri ihtiyacımızı karşılayamaz hale geldi. Tamda burada devreye Ek İnternet paketleri giriyor.

Turkcell’ in  Faturalı Hat abonesi müşterilerine sunduğu Turkcell 4GB İnternet paketi Kdv ve Tüm vergiler dahil 35 Türk Lirası Ücret ile tüm ihtiyaçları karşılayacak halde kullanıma sunulmuştur.

Turkcell Yeni 4GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell Yeni 4GB paketini  satın alarak 4.5G hızındaki kesintisiz internet sahibi olmak için telefonunuzun mesaj bölümüne YENI 4GB yazarak 2222‘ye ücretsiz olarak  göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelecek olan onay mesajından sonra Turkcell Faturalı Hat 4GB İnternet Paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kalan Kullanım hakkınızı öğrenmek için telefonunuzdan  *159# yi tuşladıktan sonra arama tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Yeni 4GB internet paketi Sadece Faturalı hat abonesi bireysel hat müşterileri içindir.

Yeni 4GB  İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir

Paketten memnun kalmazsanız veya bir üst paketi alarak mevcut paketinizin iptalini gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey IPTAL YENI 4GBINTERNET yazdıktan sonra 2222 ye göndermek.

Paket Detayları

Yeni 4GB İnternet Paketi iptal etmediğiniz sürece her ay kendiliğinden otomatik olarak yenilenir.

Kullanmadığınız İnternet Paketi bir sonraki ay’a devretmez ve silinir.

İnternet paketinizi sadece Türkiye sınırları içerisinde kullanabilirsiniz.