Turkcell Fırtına 16 GB Platinum Paketi, Eğer sizlerde hem heryöne konuşmayı, hemde interneti fazla kullanıyorsanız bu tarife tam size göre. Tabi lazım olacağından 1000 adet sms hakkı da her an kullanımınız için açık durumda. Bildiğiniz gibi internet en fazla kullanılan içerikler arasında birinci sırada yer alıyor. Ve hiç bir operatör ara sıra yaptığı kampanyalar dışında.kolay kolay bedava internet vermiyor. 61CELL Fırtına paketleri olarak adlandırılan bu tarifelere geçiş yapıp sözleşmeli kullanım yaptığınızda dakika, sms ve internet içeriği dışında özel avantajlara da sahip oluyorsunuz.

61CELL Fırtına paketlerinden sadece 61CELL dünyasına katılan bireysel faturalı müşteriler faydalanabilir. Bu paketlerde faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemi bulunmamaktadır. Turkcell hattınızdan, 61CELL numaranıza yapacağınız yönlendirmeler ücretsizdir. Mevcut hattınıza gelen aramaları kolayca 61CELL numaranı kullanarak cevaplayabilirsin. Paket ile verilen dakika, sms ve internetler sadece yurt içi kullanımı için geçerlidir. Yurt dışı çıkışlarında ek paketler almanız gerekiyor. Bu pakette devir etme özelliği bulunmadığından kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devir etmeyecektir. Yıllık abonelik için;  61CELL dünyasına size en yakın Turkcell cep merkezlerinden 0561’li hat alarak katılım sağlayabilirsiniz. Mevcutta eğer 0561’li hat sahibiyseniz FIRTINA 16GB yazıp 2222’ye kısa SMS göndererek yıllık abonelik talebi gönderebiliyorsunuz. Gelecek onay sms’i ile aboneliğiniz başlamış oluyor.

Paket Adı; Fırtına 16 GB Platinum

Paket İçeriği; 16 GB İnternet + Her Yöne 2000 DK + 1000 SMS

Ücret; 99 TL ( kampanyalı fiyat )

61CELL Dünyasına Hoş Geldiniz bu tarife sadece iletişim için geçerli değil. Bunun yanında premium içerikler’de yer alıyor. Bunlar;

  • GollerCepte
  • ÇalarkenDinlet
  • BİP (Aylık 5 GB)
  • fizy
  • Turkcell TV+

Yani bu tarifeye geçtiğinizde yukarıda yer alan 5 özellikten de ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden yapacağınız arama veya göndereceğiniz sms, dosya vs öğeleri 5 gb’lık hediye internetten düşecektir. Açıkçası kampanya bir çok müşterinin işine yarayacak şekilde düzenlenmiş durumda. Bu paket ile alakalı genel bilgileri sizlerle paylaştık. Detaylı bilgi için Turkcell Cep Merkezi veya Müşteri Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte hali hazırda Turkcell kullanan aboneler Turkcell Bedava İnternet adlı yazımızı okuyup kendileri için özel olarak toplanmış hediyeleri alabilir.