Turkcell in 30.04.2017 tarihine kadar geçerli kıldığı altın yaşlar tarifesi ile büyüklerimize değerli bireyler olduklarını göstermeyi hedefliyor. Turkcell Altın yaşlar kampanyası ile başka bir operatörden geçiş yolu veya yeni bir Türkcell faturalı hat alarak gelen müşterilerine 6 ay geçerli her fatura dönemi için 1Gb hediye internet kullanımı veriyor. Bu kampanya 60 yaş üzeri müşteriler için geçerlidir. Kapmanya dahilinde verilen içerikler sadece yurt içi kullanımlarla sınırlı olur. Yurt dışı kullanımlarınızda operatörünüzün yurt dışı kullanım ücretleri geçerlidir.  1Gb hediye internet paketi nizi bitirdiğiniz takdirde her 200Mb kullanımınıza 5 Türk Lirası ücret ödemek durumunda kalırsınız.

Kampanya Katılım

Türkcell altın yaşlar kampanyası’ na katılmak için yeni bir faturalı hat veya başka bir operatörden hattınızı Türkcell’ e taşımış olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan sadece 60 yaş ve üzeri faturalı hat sahipleri faydalanabilirler. Verilen TÜRKCELL 1GB HEDİYE İNTERNET 6 ay süre ile geçerlidir. Sonrasında kampanyaya devam etmek isterseniz aylık 5 Türk Lirası ücret ödemek durumunda kalırsınız. Memnun kaldıysanız ve paketin devam etmesini istiyorsanız yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle ( ALTIN İNT ) yazıp 2222’ e mesaj olarak göndermek. 1Gb karşılığında ödeyeceğiniz 5 Türk Lirası paket ücretine tüm vergiler dahildir.

 

Paket Ücreti

6 ay boyunca geçerli olan Altın Yaşlar Bedava 1Gb Paketi ile her ay 1Gb geçerli olmak üzere paket kullanımı yapabilir ve sevdiklerinizle görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kampanyadan ayda sadece bir kez faydalanabilirsiniz ve 1Gb kullanımınızı bitirmediğiniz takdirde bir sonraki aya devretmez silinir. Kullanmadığınız paketi başka bir hatta yönlendirip kullanma söz konusu değildir.

 

 

Türkcell in sunduğu hediye kampanyaları için diğer konularımıza göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.