Turkcell aşık paketi ile TL ve SMS derdini düşünmeden sevdiğiniz insanla rahatça konuşup, birbirinize sms atıp ve internetten görüntülü olarak konuşabileceksiniz. Turkcell aşık kampanyası ile numarasını belirlediğiniz turkcell hat sahibi ile 30 gün geçerli sınırsız SMS kullanımına sahipolursunuz. Turkcell aşık tarifesi ile sevdiğinizle sınırsız mesajlaşma fırsatına sahip olup istediğiniz zaman sevgilinizden haberdar olabilirsiniz.

Kampanya Katılım

Yurt içi kullanımda geçerli olan sınırsız mesajlaşmak istediğiniz numarayı belirleyip 30 gün boyunca sınırsız mesajlaşabilirsiniz.

Mesaj olarak ASIK 5123456789 seklinde ekle’yeceğiniz numarayı  yazıp 2222 e göndererek kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. sonrasında size gelen bildirim mesajı önceden belirlediğiniz numaraya sınırsız SMS kampanyasından faydalanabilirsiniz. Gelen bilgilendirme mesajı sonrası hattınızdan 5 Türk Lirası düşer ve önceden belirlediğiniz numara ile kullanabileceğiniz sınırsız SMS paketi hattınıza tanımlanır. Verilen paketin geçerlilik süresi 1 ay ile sınırlıdır.

Kampanya Detayları

Paketi iptal etmek gibi bir durum söz konusu olmadığı takdirde Turkcell Aşık Paketi 5 Türk Lirası Karşılığında her ay yenilenir.

Paketten memnun kalmaz ve iptal etmek isterseniz İPTAL ASİK yazıp 2222 e göndererek paket iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Paketten sadece AY’ da bir defa faydalanabilirsiniz.

Kampanya dahilinde seçtiğiniz numaranın Turkcell numarası olması gerekmektedir.

Turkcell Aşık Paketi Kampanyası kapsamında seçtiğiniz numarayı değiştirmek mümkün değildir. Ancak paketi iptal edip sil baştan kayıt olmanız gerekmektedir.

Paket kullanımını başka bir hatta transfer edip kullanma gibi bir şansınız bulunmamaktadır.

Hattınızdaki Lira’ lar bitse bile seçtiğiniz numaraya mesaj atmaya devam edebilirsiniz.

Hattınızı kapattırıp başka bir numara aldığınız takdirde kampanyayı yeni aldığınız hatta transfer edemezsiniz.

Aşık paketi’ ni Tek numara kampanyasıyla beraber kullanamazsınız.

Bu kampanyadan sadece 25 yaş altı Turkcell Hazır kart sahipleri yararlanabilir.