Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell çeşitli kampanyalar yaparak Hediye Dakika, Sms ve Bedava İnternet Paketi dağıtmaya devam ediyor. Sürekli yeni ve güncel kampanyalarla karşımıza çıkan Turkcell bu konuda diğer operatörlere göre  ön planda olmayı her zaman başarmıştır.

Şuanda Geçerli olan kampanyalarından sadece biri olan Turkcell Bedava 10GB İnternet Paketi ile Yeni bir Turkcell Hattı alarak gelen aboneler  Turkcell Hediye 10GB İnternet Paketi keyfini sürüyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Faturalı veya Faturasız yeni bir hat almanız gerekmektedir.

Yeni bir Turkcell Hat alacak olan aboneler  Verilecek olan hediye sim karttaki şifreyi girerek 6 Ay Boyunca Yurt içi kullanımda geçerli Turkcell 10GB Bedava İnternet Kampanyası’ na katılım sağlayabilir ve  verilen Hediye İnternet Paketini  hatlarına tanımlayabilirler.

Turkcell Hediye 10 GB İnternet Nasıl Yapılır / Alınır 

Turkcell Hediye 10GB İnternet Kampanyası hattınıza tanımlamak için ENHIZLI yazıp boşluk bıraktıktan sonra size verilen Şifreyi ÖRNEK  (ENHIZLI XXXX) yazarak 2222′ye ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılım yapabilir; gelecek olan onay mesajından sonra Turkcell 10GB Hediye İnternet Paketi ile sosyal medya hesaplarınızda dilediğiniz gibi özgürce paylaşımlar yapabilir  Favori Dizinizin kaçırdığınız bölümlerini izleyebilirsiniz. Pakette  Kalan kullanım miktarınızı KALAN yazıp 2222′ye göndererek öğrenebilirsiniz.

 

Paket Detayları

Turkcell Hediye  İnternet Paketi içeriğiniz sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.

10GB internet paketi kullanım süresi 6 Ay ile sınırlıdır.

6 Ay içerisinde kullanılmayan paket içeriği devretmez ve silinir.

İnternet kullanımınız bittiği takdirde Sms olarak bilgilendirme mesajı alırsınız.

Verilen Bedava İnternet Paketi başka bir hatta transfer edilip kullanılamaz.

Kampanyadan yararlanmak için tek şart yeni bir hat alınmasıdır.

Hediye internet paketinden yararlanabilmek için hattınızın  4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Paket ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Çağrı Merkezlerini arayarak edinebilirsiniz.