Turkcell 4.5G hızıyla öteki operatörlere göre bir kez daha kalitesini ortaya koydu. Ayrıca yeni yapmış olduğu Turkcell Bedava internet paketi kampanyaları ile kendinden oldukça fazla söz ettirmeye başladı. Eğer sizlerde Hazır Kart kullanıyorsanız Faturalı veya Faturasız hiç fark etmeksizin Turkcell sınırsız bedava internet paketleri ile internet kullanımınızı daha hesaplı bir hale getirebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her kullanıcı Turkcell hediye internet sahibi olabiliyor.
Şimdi tanımlanacak olan paket özelliklerine gelecek olursak, öncelikle Turkcell Bedava internet hediyeleri tek bir kullanıcıya özeldir ve farklı birine transfer edilemez. Turkcell’de hazır kart ve faturalı olmak üzere iki tür kampanya yapılmaktadır. Hazır kart için geçerli olan hediye içeriği faturalı hat için alamazsınız, en önemlisi’de verilen hediye içerikler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir aldığınız hediyeyi yurt dışında kullanamazsınız. Sizlerde bizleri sık sık takip edip bedava internet paketi hakkında bilgi alabilirsiniz. Uygun tarifeleri öğrenip teknoloji hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şimdi verilecek hediye içeriklere gelecek olursak alt kısımda listelenen bedava internet paketleri şuana kadar yapılan kampanyalarla sınırlıdır ilerleyen süreçte çıkacak olan bütün hediye içerikler için bu başlık altında eklemeler yapılacaktır. Yani sizlerde sürekli sayfamızı sık kullanılanlara ekleyip ziyaret ederseniz daha fazla ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Faturalı & Faturasız Bedava İnternet Paketleri 2019 Kodları 

Turkcell bedava internet paketi 2019

Şimdi’de faturalı hat kullanıcılarını sevindirelim; faturalı hatlar için geçerli 1gb bedava internet için hemen sizde 3AY1GB yazın ve 2222’ye kısa mesaj gönderin ve hediyenizi hemen alın.
Faturasız Hatlar İçin:
LAZIM OLUR yazın ve hemen ardından 2222 ye gönderip size özel paketlerden sizlerde faydalanın. Bazen hediye internet bazen dakika veya sms verebiliyor.
HEDIYE AYLIK1GB yazarak ” 2222 ” ye kısa mesaj atacak olan bazı aboneler 1 GB hediye internetten faydalanabilecekler
Yine haftalık bir paketten söz etmek isterim HEDIYE HAFTALIK yazıp ” 2222 ” ye kısa mesaj atarak size özel haftalık 500MB veya 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.
INTERNETIM yazarak tekrardan 2222 ye yollayarak sizin için özel hazırlanmış olan 500 MB ila 2 GB bedava internet paketleri haftalık veya aylık olmak üzere hattınıza gelir. Şimdi sizlerde EVET MB yazdıktan sonra 4323’e kısa mesaj gönderin mb’lara evet diyin hediyeler hattınıza gelsin. GEL MB yazıyoruz ve  2222’ye mesaj gönderiyoruz bedava mb’ları ayağımıza çağırıyoruz. Daha Fazla Kampanya isteyen arkadaşlar Turkcell Bedava İnternet isimli yazımızı okuyup diledikleri pakete hemen sahip olabilirler.