Turkcell Bizbize Paketleri

0

Yıllardır  yenilenerek kullanıcılara sunulan Turkcell Bizbize Paketleri bol içerikleriyle her daim kullanıma hazır. Turkcell Bizbize Paketi  cep yakmayan fiyatı ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı ve ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bizbize paketleri ile Konuşma, Sms ve İnternet paketlerinden istediğinize sahip olup kullanabilirsiniz.

Turkcell Bizbize Konuşma Paketi

Günlük ihtiyaçlardan biri sayılan konuşma paketleri Turkcell ile daha uygun fiyatlarla sahip olabileceğinizin ispatıdır. Turkcell Bizbize kampanyaları kişinin ihtiyacına uygun olarak sunulan paketler dahilinde Turkcell Aboneleriyle 10 Dakikası 60 kuruştan konuşabilirsiniz. Sabit hat ve diğer operatörler ile dakikası 60 kuruştan konuşursunuz.

Turkcell Bizbize Tarifesi nasıl kayıt olurum diyorsanız yapmanız gereken sadece büyük harflerle TARİFE BIZBIZE yazarak 2222 ye mesaj göndererek tarifeye katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Bizbize tarifelerinden Turkcell faturasız ve faturalı tüm bireysel hat sahipleri yararlanabilir.

 

Turbo Bizbize 4Gb Tarifesi

Turkcell Turbo 4Gb Paketi Aylık ve yıllık olarak ayrı şekillerde ücretlendirilmiştir. Aylık abonelik gerçekleştirdiğinizde 1000 dakika konuşma 1000 Sms ve 4Gb internet  paketine 79 Türk Lirası ücret ödersiniz.

12 aylık taahhüt verdiğiniz takdirde ise aynı içeriklerden yani 1000 Dakika konuşma 1000 Sms ve 4Gb internet paketinden 69 Türk Lirası karşılığında faydalanabilirsiniz

Turbo 4Gb Paketi Aylık abonelik gerçekleştirmek isterseniz TURBOBIZBIZE4GB PAKET yazarak 2200 a gönderirseniz tarifeye katılım işleminiz gerçekleşir ve 79 Türk Lirası aylık ücret ile kullanmaya başlarsınız.

12 ay taahhüt vererek indirimli fiyattan kullanmak için ise yapmanız gereken TBIZBIZE4GB yazdıktan sonra 2200’a göndererek 12 fatura dönemi boyunca Aylık 69 Türk Lirası ödeyerek indirimden yararlanırsınız.

 

Turbo Bizbize 6Gb Tarifesi

Turbo Bizbize 6Gb Paketi içerik olarak 1000 Sms 1000 Dakika ve 6Gb internet kullanımı sunmaktadır bu tarifede olarak aylık ve yıllık ücretlendirme olarak ikiye  ayrılır.

Aylık abonelikte 1000 SMS 1000 Dakika ve 6Gb internet kullanımına 89 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

12 ay taahhüt vererek Turbo Bizbize 6GB Kampanyasına katılmak isterseniz 1000 SMS 1000 Dakika ve 6Gb internet kullanımına 79 Türk Lirası ücretle sahip olursunuz.

Bizbize 6Gb Paketi içeriklerinden aylık ücretle yararlanmak için TURBOBIZBIZE6GB PAKET yazarak 2200’a sms göndermeniz gerekmektedir.

Yıllık abonelik gerçekleştirip indirimli fiyatla sahip olmak için  ise TBIZBIZE6GB 2200’A göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Turkcell Bizbize Sms Paketi

Daha çok Telefonla konuşmaya müsait olmadığımız durumlarda SMS kullanırız. Kimi zaman sevdiğimizi söylemek için kimi zamanda müsait olmadığımızı belirtmek için kullandığımız bir uygulamadır. Turkcell Bizbize Paketi  Sms ücretlendirmesi mesaj başına 50 kuruş ile ücretlendirilir. Bu ücret yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı SMS kullanımlarınız 83 Kuruş ile ücretlendirilir.

 

Turkcell kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye Çağrı merkezlerinden ulaşabilirsiniz

CEVAP VER