Merhaba arkadaşlar eğer bir faturalı hat sahibi olmak istiyorsanız bu kesinlikle Turkcell olmalı çünkü Turkcell’de yeni müşterilerine özel bin bir çeşit içeriği bol kampanyalar mevcut.

 

Yeni faturalı hat müşterilerine sunduğu ve bu kampanyalardan sadece biri olan Turkcell esneyen  tarife’ si sizin ihtiyacınıza göre şekil alıyor. Konuşmayı seven biri iseniz 1GB internet 1000 SMS 750 Dakika konuşma süresi alabilirsiniz.

Eğer telefondan konuşmaktan haz almam fakat sosyal medyada zaman geçirmeyi seviyorum diyorsanız.2GB internet 1000 SMS 500 Dakika paketini seçip resimlerinizi videolarınızı sosyal medya hesabınıza doyasıya atabilir arkadaşlarınızın paylaşımlarına göz atıp beğeniler yapabilirsiniz.

500 dakika konuşma 1GB internet paketi ve 1000 SMS kullanımına ilave olarak ( 250 Dakika konuşma veya 1GB İnternet ) kullanımından birini seçip Ay’ lık abone olmak isterseniz 45 Türk Lirası ücret ödersiniz. Bu Tarifede 12 Ay kalma sözü verirseniz Ay’ lık ödeyeceğiniz tutar 30 Türk Lirası’ na düşer.

Tarife katılım

 Turkcell esneyen paket’ e katılmak için yapmanız gereken büyük harfle mesaj bölümüne ( AYARLAYAN ) yazıp 2222’ ye mesaj göndermek. Diğer satın alma seçeneği ise Turkcell çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisi diyaloğuyla olur.

 

Bilmeniz Gerekenler

 

 Yıllık Abonelik Esneyen paket yani kendi  kendini ayarlayan paket kapsamında  yıllık aboneliğe taahhüt verdiğiniz takdirde KDV ve ÖİV dahil Ay’ lık ücretlendirme 30 Türk Lirasıdır.

30 gün içerisinde ücretsiz paketlerden 1 tanesinden yararlanabilirsiniz.

Tarife’de ilk biten  internet kullanımınız ise 1GB internet paketi sisteme girer veya ilk biten dakikalarınız olursa sisteme 250 Dakika konuşma süresi girer ve kesintisiz konuşma sağlayabilirsiniz.

Tarife kapsamında size verilen kullanımları kullanmadığınız takdirde kalan kullanımlar bir sonraki Ay’ a devretmeden silinir.

Kullanımlarınızı başka bir hatta yönlendirip kullanım yapamazsınız.

Paket kullanımları aşmanız durumunda  30 Sms kullanımına  5 Türk Lirası 250MB internet kullanımına  5 Türk lirası  ve Yurt İçi her yöne 30 dakika konuşmanıza 5 Türk Lirası Ücret ödersiniz.

Aylık Abonelik Esneyen tarifeye Ay’ lık abonelik gerçekleştirirseniz ödeyeceğiniz tutar 45 Türk Lirasıdır bu fiyata KDV ve ÖİV dahildir.

Ücretsiz paketlerden 30 gün içerisinde sadece birini alıp faydalanabilirsiniz.

Kalan kullanımlar sonraki Ay’a devretmez ve silinir.

Kullanımlarınızı başka bir hatta yönlendirip kullanma gibi bir olasılık yoktur.

Paket kullanımlarınız bittiği takdirde yurt içi 30 Sms kullanımına 5 Türk Lirası  250MB internet kullanımınıza 5 Türk Lirası 30 dakika Konuşmaya 5 Türk Lirası Ücret ödersiniz.

Turkcell’in yeni ve eski müşterilerine sunduğu  özel ve avantajlı paketlere diğer konularımız üzerinden göz atabilir size en uygun olanını seçip konuşmaya ve sosyal medyada gezinmeye başlayabilirsiniz.