1. Turkcell Bol 1 GB Kampanyası

Turkcell diğer operatörlerden numara taşıma yolu ve yeni hat alarak gelen abonelere özel hazırlamış olduğu  Bol 1 Gb kampanyası sayesinde yeni aboneleri saflarına katmayı planlıyor. Sunduğu  avantajlı içeriği bol paketler sayesinde abone sayısını arttıracağa benziyor.

Yeni müşterilere özel hazırlamış olduğu  Türkcell Bol 1 Gb Tarifesi bunlardan sadece biri; Bol 1 Gb Tarifesinde İçerik olarak ne var dediğinizi duyar gibiyim; Bol 1 Gb kampanyası içerikleri şunlar Her Yöne 500 Dakika, 1000 Sms ve  2Gb internet paketi’ ne ilave olarak Türkcell’ in müşterilerinin artık günlük ihtiyaç sayılabilecek olan  İnternet kullanımını göz önünde bulundurarak hediye ettiği sadece Bip kullanımında geçerli 1 GB hediye internet paketi var. Ayrıca Türkcell Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB İnternet paketi kullanımınıza sunuluyor. Tüm bunlara Aylık 23 Türk Lirası ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz.

 

Türkcell Bol 1 GB Paketi Nasıl Alırım

Türkcell Bol 1GB Paketini Türkcell iletişim merkezlerinden veya Telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harflerle  BOL 1GB yazarak 2200‘ a ücretsiz Sms gönderdiğiniz takdirde 23 Türk Lirası Karşılığında paket satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olan onay mesajının sonrasında paket içeriklerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketinizde kalan içeriklerinizin kullanım miktarı sorgulamasını KALAN yazıp 2200′ a ücretsiz Sms gönderdiğiniz takdirde Ne kadar Kullanım Hakkınızın kaldığının bilgisini edinebilirsiniz.

 

Türkcell Bol 1 GB Paketi Nasıl İptal Edilir

Bol 1 Gb Paket iptali gerçekleştirmek isterseniz Sms yolu ile  IPTAL BOL1GB  yazıp 2200′ a ücretsiz yollayarak gerçekleştirebilirsiniz .

Paket Detayları

Bol 1 GB paketinden Son 3 Ay içerisinde Turkcell’e geçiş yapan veya yeni faturasız hat alarak gelen müşteriler faydalanabilir..

Paket içeriklerinizi başka bir hatta transfer edip kullanamazsınız.

Paket kapsamında sunulan içeriklerin kullanım süresi 1 Aydır.

1 Ay içerisinde kullanılmayan içerikler bir sonraki Aya devretmez ve silinir.

Hattınızda yeterli Türk Lirası bulunduğu takdirde paket her ay yenilenir.