Merhaba Genç Turkcell’li senide unutmadık, şimdi sende gnçtrkcll uygulamasını cihazına indir sana özel verilen Turkcell bedava internet kampanyasını kaçırma. Gün geçtikçe operatörler arasındaki ebedi yarış dahada kızışıyor ve operatörler hem kullanımlarını kolaylaştırmak hemde müşterilerini memnun etmek açısından sürekli yeni kampanyalar çıkarmaya devam ediyorlar. Bu defa Turkcell Gnç uygulaması ile hem gençlerin hatlarını kontrol altında tutmalarını hemde Turkcell içeriklerinin kullanımını arttırmak amacıyla böyle bir yol izlemiş gibi. Uygulama sadece 25 yaş altı kullanıcılar için geçerli olan bedava 1 gb internet veriyor. Ek olarak paket bilgilendirmesinde bulunacak olursak paket sadece Yurt içi kullanımlarında geçerli olup, yurt dışı kullanımını kapsamamaktadır. Alacağınız hediye internet farklı kişi veya kişilere transfer edilemez ve sadece sizin hattınıza özel olacaktır.Turkcell Bedava İnternet Ocak 2017

Turkcell GNÇ uygulamasından bedava internet aldıktan sonra eğer verilen süre içerisinde kullanımı bitiremezseniz paket tamamen silinecek ve devir etmeyecektir. Turkcell bu paketin sürekli devam edeceğine dair bir garanti sunmamış açıkçası muhtemelen buda kısa bir süre sonrasında son bulacak kampanyalardan olacaktır. Gnç uygulamasından alacağınız bedava internet ile Whatsapp, Facebook, Twitter, İnstagram ve diğer bütün uygulamaları kullanabilirsiniz. 3G ve 4.5G kapsamında hız problemi yaşamadan kullanacağınız bu paket için hadi sizlerde Google Play ve AppStore’dan Gnç uygulamasını indirin.
Bu kampanya bana yetmez diyorsan Turkcell Bedava internet isimli makalemizi okuyup  ve sürekli takip edip en yeni hediye internetlerden ilk sen haberdar olabilirsin.