Turkcell GNÇ Star Paketi 14 GB internet

0

Gün geçmiyor ki Turkcell interneti yüksek yeni bir paket çıkarmasın. GNÇ’liler yine interneti doya doya kullanacak. Gençlerin en çok internet kullandığını ve diğer paketlere göre internetin bol olduğu tarifelerin daha çok talep gördüğünü hemen hemen hepimiz biliyoruz. Operatörlerde bu durumda en bol interneti olan paketleri müşterilerinin kullanımına sunuyor. Turkcell GNÇ Star Tarifesi de bu paketler arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi Turkcell GNÇ Star Paketi kullanabilmek için GNÇ olmanız gerekiyor. Yani 25 yaş altında olan aboneler arasında yer almanız gerekmekte.

25 yaş ve altında olan müşteriler 1000 dk, 1000 SMS, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma ve mesajlaşma, 7 GB’ı gece toplam 14 GB internet, interneti içinde BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik uygulamasının yer aldığı paketi 69 TL aylık ücretini ödeyerek kullanabilirler. Paketin kampanyasız fiyatı 69 , kontratlı fiyatı ise 59 tl’dir. Kontrat yaptığınız taktirde 1 yıl boyunca Turkcell de ve bu pakette kalmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Kampanya dönemi içerisindeyken hat iptali, faturasız hatta geçiş yapma gibi işlemler gerçekleştirdiğinizde cayma bedeli ücreti son çıkacak olan faturanıza yansıyacaktır. Bu pakette yer alan 7GB internet 22:00 – 06:00 arasında geçerli kullanabilirsiniz. Geriye kalan 7GB’ı ise dilediğiniz saat aralığında kullanabileceksiniz. İnternetiniz bittiğinde Turkcell Faturalı ek internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bu paketin faturalı bir tarife olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Turkcell GNÇ Star Paketi Nasıl Yapılır, Turkcell GNÇ Star Paketi  Nasıl iptal edilir ?

GNC STAR yazıp ücretsiz 2200’a sms göndererek yıllık aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten de bu pakete geçiş yapabiliyorsunuz.

CEVAP VER