Turkcell her geçen gün kampanyalarına yenisini eklemekte kararlı görünüyor. Müşterilerine verdiği değeri gözler önüne seren hediye internet kampanyaları bunlardan biri sadece.

Henüz 4.5G hızından yararlanmıyorsanız 4.5G uyumlu bir sim kart alarak hızlı internetten faydalanabilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kart aldığınız takdirde size verilecek olan kampanya şifresi ile 6 Ay boyunca geçerli Turkcell 10Gb Bedava İnternet Paketi sizleri bekliyor.

Kampanya Katılım

Turkcell Hediye internet Kampanyası kapsamında hediyeler kazanmak için  4.5G uyumlu hattınızı Turkcell iletişim merkezlerinden ücretsiz olarak  aldıktan sonra ( ENHIZLI KAMPANYAŞİFRESİ ) yazıp 2222 ücretsiz Sms göndererek kampanyaya ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz.

Kalan kullanım miktarlarınızı telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle  KALAN yazıp ücretsiz olarak 2222 göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Turkcell Hediye 10Gb İnternet Paketi için Sim kart değişikliği üzerinden 30 Gün geçmeden promosyon kodu ile katılan müşteriler faydalanabilirler. Kampanyadan 6AY boyunca yararlanabilirsiniz. Verilen 10Gb Hediye İnternet Paketi 6 ay geçerlidir. Kullanmadığınız internet bir sonraki aya devreder.

Paket kullanımınız bittiği takdirde Sms olarak bilgilendirilirsiniz.

Bedava 10GB İnternet Kampanyası yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarınızda operatörünüzün yurt dışı tarife ücreti geçerli olacaktır

 

Turkcell hediye paketler hakkında detaylı bilgiyi Turkcell Çağrı merkezleri Ve Turkcell iletişim merkezlerinden alabilirsiniz.