Turkcell Hazır Kart Her Yöne 300 Dakika, 300Mb 20 Türk Lirası

Türkcell hazır kart abonelerine özel Her Yöne 300 Dakika Paketi ile yurt içi her yöne konuşabileceğiniz 300 Dakika Konuşma süresi ve 300 Mb İnternet kullanımına  Aylık 20 Türk Lirası ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu paket ile birlikte turkcell dergi uygulamasından hiç bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

Toplamda 1 Ay boyunca yurt içi kullanımlarda geçerli  Her yöne 300 Dakika Konuşma, 300 Mb internet ve  Sadece Turkcell Dergi uygulaması kullanımında geçerli olacak olan 5Gb internet kullanımınıza tüm vergiler dahil 20 Türk Lirası ücret ödersiniz.

Her Yöne 300 Dakika Paketi Nasıl Alınır 

Her Yöne 300 Dakika Paketine Abone Olmak için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle HY300DK yazarak 2222 ye ücretsiz olarak göndermeniz yeterli olacaktır . Ayrıca 300 Dakika paketini Turkcell İletişim Merkezlerine uğrayarak satın alabilirsiniz. Paket aboneliğiniz gerçekleştiği takdirde size Sms olarak bildirim gönderilir. Gelen onay mesajından sonra Her Yöne 300 Dakika paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket iptalini gerçekleştirmediğiniz sürece hattınızda yeterli Türk Lirası bulunduğu takdirde her ay Her Yöne 300 Dakika Kampanyası Paketi otomatik olarak yenilenecektir.

Kalan Kullanım Paketinizde kalan kullanım hakları sorgulamalarınızı KALAN yazdıktan sonra 2222′ ye ücretsiz göndererek sorgulayabilirsiniz.

 

 

Hazır Kart Her Yöne 300 Dakika Paketi 1 Ay İçerisinde kaç Defa Alınır sorunuzun cevabı ise cep telefonundan mesaj atarak paketi satın alan aboneler Ayda sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilirler. Fakat Türkcell İletişim Merkezi yolu ile paket satın aldıysanız Ayda 4 defa 300 dakika paketine sahip olabilirsiniz.

Her Yöne 300 Dakika Paketi  Nasıl İptal Edilir 

Her Yöne 300 Dakika Paketi İptalinizi Büyük Harflerle IPTAL HY300DK yazdıktan sonra 2222’ye göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Paket Detayları 

Turkcell Hazır Kart 300 Dakika Paketi kapsamında Her yöne geçerli 300 Dakika Konuşma, 300 Mb İnternet Ve Dergilik Uygulaması kullanımında geçerli 5Gb İnternet kullanımı hakkı kazanırsınız.

Her yöne 300 Dakika paketi kapsamında sunulan içeriklerin kullanımı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır. Yurt dışı kullanımlarda  Tarifenizin yurt dışı kullanım ücreti geçerli olur.

Tarife değişikliği yapsanız bile kullanım süresi sonuna kadar paketinizde kalan haklarınızı kullanabilirsiniz.

Kampanya Katılım ve Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için attığınız Sms’ler için ücret ödemezsiniz.

Sunulan paket içeriklerini başka bir hattınıza transfer edip kullanamazsınız.

İçerikler 1 Ay içerisinde kullanılmalıdır kullanmayan paket içerikleri bir sonraki Aya devretmez ve silinir.