Turkcell Hesabım Bedava İnternet

0

Turkcell’den müjde hemen sende Hesabım uygulamasını android veya ios cihazına yükle hediye internet’den hemen faydalan. Bu uygulama ile hattınızda ne kadar içerik kaldı buna bakabilir güncel faturanızı kontrol edebilirsiniz, fakat şuanda bunlar dışında biz Turkcell bedava internet hizmetinden bahsedeceğiz. Uygulama yeterli indirme sayısına ulaşana kadar kullanıcılarına indirimli internet paketleri ve birbirinden güzel bedava internet içerikleri vermeye devam edecek.Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

Hepimizin bildiği gibi operatörler müşterilerini en çok internet paketleri ile kendilerine bağımlı hale getirebiliyorlar. Çünkü kullanıcılara internet fazla ücret düşük bir içerik verdiğiniz an itibariyle kullanıcının gözüne girmiş oluyorsunuz. Böylece kullanıcı kendini özel hissetmiş ve operatörünü çevresine över bir hal almış olacaktır. Açıkçası bunu hepimiz yapıyoruz. Şimdi en ucuz operatör olmasa da kampanyası en bol olan Turkcell bizler için bir çok kampanya çıkarıyor fakat en çok işimize yarayan içerik ise bedava internet oluyor. Bu paket kapsamında hem konuşma, hem arama hemde uygulamalar sayesinde sms göndermek daha kolay ve hızlı oluyor. Peki bu uygulama ile nasıl hediye internet alabilirim diye kendinize sormaya başladıysanız; yapmanız gereken oldukça basit uygulamayı cihazınıza indirip internet paketleri sekmesinden size özel verilen promosyonu seçmek yeterli olacak.
İsterseniz sizlerde Turkcell Bedava İnternet isimli makalemizi takip ederek size özel kampanyalardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER