Turkcell Nar Kampanyası Ve Paketleri – 2017 Nar Tarifeleri

0

Ülkemizin ilk operatörlerinden biri olan Turkcell geçmişten günümüze kadar yaptığı kampanyalarla her zaman için ön planda olmayı başarmıştır. Birkaç yıldır devam eden Turkcell Nar Kampanyası da sürekli içeriği yenilenen kampanyalardan biri olup oldukça ses getirmektedir.

Nar kampanyası’ nda kullandığınız bol içerikli paketlere ödediğiniz ücretin karşılığını layıkıyla alıyorsunuz. Bu şekilde  avantaj sağlayan paketler ile her zaman Turkcell müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Turkcell Nar Paketleri 2017 yılında’ da geçmiş yıllarda olduğu gibi yenilenen paket içerikleriyle müşterilerden tam not alacağa benziyor.

Dakika, Sms ve Bol İnternetli Turkcell Nar Paketleri için yazımızı sonuna kadar okumanızda fayda var.

Nar kampanyalarından sadece Turkcell hazır kart sahipleri faydalanabilir.

 

Turkcell 2017 Nar Tarifeleri

25 Türk Lirası Karşılığında Her Yöne 100 Türk Lirası alabileceğiniz Nar kampanyası

25 TL ye 100 TL Nar kampanyasına katılmak için yapmanız gereken Telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle ( NAR100 ) yazarak 2222’ ye göndererek alabilirsiniz.

Bu kampanya karşılığında aldığınız 100 Türk Lirasının kullanım süresi 30 gündür bu süre içinde kullanmadığınız paket devretmez ve silinir.

 

30 Türk Lirası Karşılığında Her Yöne 150 Türk Lirası alabileceğiniz Nar kampanyası

30 TL karşılığında 150 TL her yöne nar kampanyasına katılmak için  ( AY150NAR ) yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek sahip olabilirsiniz. 30 gün içinde harcamadığınız Türk liraları başka bir hatta transfer edilmez, bir sonraki aya devretmez ve silinir.

12 Türk Lirası Karşılığında Haftalık 50 Türk Lirası alabileceğiniz Nar kampanyası

12 TL ye haftalık her yöne 50 TL bu pakete sahip olmak için ( OTOMATİK HAFTALİK ) yazıp 2222’ ye göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Verilen kullanımın süresi 7 gün ile sınırlıdır. Kullanmadığınız takdirde 7 gün sonunda paketiniz silinir.

20 Türk Lirası Karşılığında 100 Türk Lirası alabileceğiniz Nar kampanyası

20 TL karşılığında 100 tl nar paketi almak için ( AY100NAR ) yazıp 22222 ye gönderebilir, Turkcell iletişim merkezlerinden satın alabilir dilerseniz de hattınızdaki TL’nin yeterli olması durumunda çağrı merkezlerinden yardım alabilirsiniz.  Diğer paketlerde olduğu gibi kullanılmayan Türk Liraları bir sonraki aya devretmez ve silinir.

Gelen bilgilendirme mesajı sonrasında paketinizi kullanabilirsiniz. Kullanımlarınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kalan kullanımlarınızı sorgulamak için KALAN  YAZARAK 2222’ ye göndermeniz yeterli olacaktır. Turkcell Nar paketlerinden genç tarife kullanıcıları yararlanamazlar.

Bu kampanyalar 2017 yılında geçerli olan Nar kampanyalarıdır.

Turkcell’ in sunduğu cep yakmayan paketler için diğer konularımız’ ada göz atıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

CEVAP VER