Turkcell Salla Kazan Kampanyası 2017 – Salla Kazan Hediyeleri

0

Turkcell bireysel hat abonelerine özel salla kazan kampanyasıyla telefonunuzu salladıkça hediyeler kazanacaksınız. Bunun için yapmanız gereken Turkcell hesabım uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek ve hesabım uygulaması içinde bulunan salla kazan sekmesinde telefonu sallayarak bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Turkcell hesabım uygulaması ile numara gizliliği açma / kapama , tarife değişikliği, paket kullanım alma Faturasız hattınıza Türk Lirası yükleme Faturalı hattınızın ödemesini online olarak yapma ve fatura detaylarınızı görüntüleme gibi bir çok hizmeti tek çatı altında toplayan yararlı bir uygulamadır.

Telefonunuzun hareket tanıma özelliğine uygun değilse ekrandaki salla kazan butonuna basarak kampanyaya giriş yapabilirsiniz.

Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Turkcell salla kazan kampanyasında üye sınırı yoktur.

zekeriya_yavuz_salla_kazan_siber

Bu kampanyadan Tüm  Turkcell faturasız ve faturalı hat sahipleri yararlanabilirler. Bu kampanyanın geçerlilik tarihi 28.11.2016 – 02.01.2017  tarihleridir.

Turkcell salla kazan kampanyası kapsamında kazandığınız hediyeler hattınıza yüklendiğinde size mesaj olarak bilgi verilir. Gelen bilgi mesajından sonra hediye paketlerinizi kullanabilirsiniz.

Hediyeler pazartesi günleri 09:00 itibari ile verilir ve ve Pazar günleri 23:50 ye kadar kullanılır.

Verilen hediye kullanımların önceliği ücretli kullanımlarınızdan önce gelir. Hediye kullanımlarınız bittikten sonra ücretli kullanımlarınız devreye girer.

Verilen hediyeler sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı aramalarında operatörünüzün belirlediği fiyat tarifesi geçerlidir.

Bu kampanya dahilinde  verilen hediye kullanımlar gün’lük , hafta’lık  veya ay’lıktır. Belirtilen süre içerisinde kullanılmalıdır bir sonraki ay’a devretme gibi özelliği yoktur verilen süre içerisinde kullanılmayan kullanımlar silinir.

Salla kazan kampanyası dahilinde kazandığınız kullanımları bir başka numaraya transfer edip kullanım yapamazsınız hediye kullanımlar sadece kampanyaya katılım yaptığınız hattınız için geçerlidir.

Size sunulan hediye kullanımlar bittiği takdirde mesaj  yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında size verilen kullanımların kalan miktarlarını hangi tarihe kadar geçerli olduklarını hesabım uyhulaması üzerinden veya  telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle ( KALAN ) yazıp 2200 a göndererek öğrenebilirsiniz.

Hattınızı bir başka numaraya yönlendirdiğiniz takdirde size sunulan hediye kullanımlardan faydalanamazsınız.

Bu kampanyanın iptalini sadece Turkcell çağrı  merkezini arayarak sağlayabilirsiniz.

İptal işlemiyle birlikte kalan hediye kullanımlarınızda silinir, yani süre sonuna kadar kullanım sağlayamazsınız.

 

Salla Kazan Kampanyasında Verilen Hediyeler Ve Geçerlilik Süreleri

10GB internet Size gelen bilgilendirme mesajından sonra 1 ay geçerlilik süresi vardır.

Turkcell’lilerle 10 Bin dakika 1 ay boyunca tüm Turkcell’ilerle doyasıya konuşabileceğiniz 10 bin dakika gelen mesajla birlikte hattınıza tanımlanmış olur.

1GB İnternet Aldığınız bilgilendirme mesajı sonrasında 1 Hafta geçerli hediye1GB internetin sahibi olursunuz.

2GB internet Bu kullanım 1 hafta ile sınırlıdır, 1 Hafta içerisinde kullanmadığınız kullanımlar devretmez silinir.

4GB internet Bilgilendirme mesajı sonrasında 1 Hafta geçerlilik süresi vardır.

Her Yöne 1000 Dakika Bilgilendirme mesajı sonrasında 1 Hafta boyunca yurt içi her yöne  konuşabileceğiniz 1000 dakikaya sahip olursunuz.

 

 

CEVAP VER