Turkcell Supper Bip 4GB Paketi 45 TL

Turkcell Hazır kart Müşterilerine özel Supper  Bip Kampanyaları dahilinde verilen Bip 4GB Paketi sayesinde Dergilik uygulaması ile dergileri ücretsiz okuyarak, Fizy uygulaması ile ücretsiz müzik dinleyebilecek, Turkcell Tv servisine ücretsiz üyelik gerçekleştirebilir ve Turkcell  Bip uygulaması ile 1000 Dakika konuşabileceksiniz.

Turkcell Supper Bip 4GB Paketi sayesinde  4GB  İnternet kullanımına ilave olarak Bip Uygulamasında geçerli 30GB internet paketi ve Bip uygulaması üzerinden yapabileceğiniz 1000Dakika Her Yöne geçerli konuşma paketine sadece 45 Türk Lirası ücret ödersiniz.

Turkcell Supper Bip 4GB Paketi Nasıl Yapılır / İptal Edilir

Turkcell Bireysel Hazır Kart müşterilerinin faydalanabileceği Supper Bip 4GB Paketine Turkcell Hesabım uygulamasını kullanarak veya telefonunuzun mesaj bölümünden  SUPPER BIP 4GB yazıp 2200′a göndererek geçiş yapabilirsiniz.

Mesaj sonrasında gelecek olan onay mesajı sonrasında Supper Bip 4GB Paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket içeriklerinizin kalan miktarını KALAN yazarak 2200’a mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Supper Bip Paket İptali Memnun kalmaz ve başka bir pakete geçiş yapmak isterseniz IPTAL SUPPER BIP 4GB yazarak 2200‘a mesaj göndererek paket iptalini gerçekleştirebilirsiniz.  Tarifenizi değiştirerek kullanım ihtiyacınıza uygun tarifeye geçiş yaptığınız takdirdede Turkcell Supper Bip 4GB paketi iptalini gerçekleştirmiş olursunuz.

Paket Detayları

Hesabım Uygulaması ve SMS yolu ile alınan paketler siz iptal etmediğiniz sürece yeterli bakiyenin hattınızda bulunması durumunda her ay yenilenir.

Turkcell iletişim merkezleri ile sahip olduğunuz Bip paketleri 1 ay süre ile geçerlidir ve  paket yenilemesi gerçekleşmez.

Dilerseniz 30 gün İçerisinde aynı paketi Turkcell iletişim merkezlerinden 4 defa alarak kullanabilirsiniz.

Supper Bip 4GB Kampanyası sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir, Yurt Dışı kullanımı yapamazsınız.

Paket içeriklerini başka bir hattınıza transfer ederek kullanamazsınız.

Kullanmadığınız paket içerikleri bir sonraki aya devretmez silinir.

Tarifenizi değiştirseniz bile Supper Bip 4GB Paketi faydalarından  süre sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Turkcell Supper Bip 4GB Kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi Turkcell İletişim Merkezleri veya Turkcell Müşteri Hizmetlerini 0532 532 0000 Numaralı tefeondan arayarak edinebilirsiniz.