Turkcell Turbo 6GB İnternet Paketi

0

Turkcell ile 4.5G’ye hazır Turbo 6 GB Paket turbo hızıyla 6 GB internet, her yöne 500 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell kalitesi ile sizlerle. Bu tarife faturalu hatlar için geçerli olacaktır. Kullanım için Hem kontratlı hemde kontratsız kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Tarifenin Kontratsız  fiyatı 69 tl iken kontratlı fiyatı 59 tl ye denk gelmektedir.

Tarife İçeriği: 6 GB İnternet + Her Yöne 500 DK + 1000 SMS olarak belirlenmiştir. Paketiniz bittiğinde hesabım uygulaması veya müşteri temsilcisi aracılığı ile ek paket alabilirsiniz. Paket Nasıl Yapılır;  TURBO 6GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek yıllık aboneliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Cep Merkezlerinden veya müşteri temsilcisi aracılığıyla da bu tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz.

Turkcell Turbo 6GB Tarifesi ile beraber turkcell-turbo-6gb

4.5G hızında BiP ve lifebox kullanımı paketiniz ile sizin için tamamen ücretsiz olacaktır.

  • lifebox 50GB Saklama Alanı ile sizlerde 50gb a kadar dosya, resim yedekleyebilirsiniz.

Bunlara ek paketiniz bittikten sonra Rahat Kullanım özelliği ile daha cazip aşım ücretleri yansır.  Rahat Kullanım çözümü ile rahatça internete girin, doya doya konuşup mesajlaşabilirsiniz. Paketiniz bittikten sonra;

  • 1GB internet;
  • 250 dakika;
  • 250 SMS;

İçin sadece 10’ar TL olarak ücretlendirilirsiniz.

Tarifenin dışında Turkcelliler için güncel tutulan Turkcell Bedava İnternet isimli makalemizi okuyup size özel hediyelere göz atabilirsiniz.

CEVAP VER