Turkcell kampanyalarına her gün bir yenisini ekliyor, Yeni çıkardığı Turbo Avantaj 3GB Paketi ile müşterilerinin internet kullanımını göz önüne almış olmalıki Düşük bir ücret ödeyerek Bol internetli pakete yani  3Gb internet Her yöne 750 Dakika 1000 Sms içeriğine Aylık sadece 39 Türk Lirası ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Tabiki 39 Türk Lirası karşılığında sunulan Avantaj 3Gb tarifesi için Turkcell’ in sizden tek şartı var oda 12 Ay boyunca tarifede kalma sözü vermeniz gerekiyor.

Turkcell Turbo Avantaj 3Gb Paketi Nasıl Yapılır

12 Ay boyunca tarifede kalma sözü vererek indirimli fiyat üzerinden içeriklere sahip olmak için: TURBO AVANTAJ3GB yazarak 2222′ ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketinizde kalan içerik miktarlarını öğrenmek için KALAN yazıp 2200’a mesaj göndererek kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz.

Turbo Avantaj 3Gb Paketi Yıllık Abonelik İptali 

Paket içeriğinin yetersiz gelmesi durumunda veya başka bir paketi satın alıpta Turbo Avantaj 3Gb paketini iptal etmek isterseniz yapmanız gereken IPTAL TURBOYILLIK yazıp 2222’ye göndererek abonelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Taahhüt vermeden Turbo Avantaj 3Gb Paketini Aylık olarak almak isterseniz 3Gb İnternet  Her yöne 750 Dakika 1000 Sms içeriğine Aylık ödeyeceğiniz tutar 50 Türk Lirasıdır.

Turbo Avantaj 3Gb paketini Aylık olarak almak için Türkcell İletişim Merkezlerine uğrayabilir yada Türkcell Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

 

Paket Detayları 

Turbo Avantaj 3Gb Paketi siz iptal etmediğiniz takdirde her ay otomatik yenilenir.

 

Turbo Avantaj 3Gb Kampanyası faydalarından yararlanabilmek için En az 3 Aydır Türkcell Faturalı Hat kullanıyor olmanız gerekiyor.

Kampanya dahilinde alınan içeriklerin kullanım süresi 30 gündür bu süre içinde kullanılmayan içerikler bir sonraki Ay’a devretmez ve silinir.

İçeriklerin başka bir hatta transfer edilip kullanılması söz konusu değildir.

Paket içerikleriniz bittiği takdirde Sms olarak bilgilendirme mesajı alırsınız.