Turkcell Uçuran 3 GB tarifesi, Hazır Kart abonelerinin en çok kullandığı tarife haline geldi. Bunun sebebi ise tarifenin yanında bip uygulamasında geçerli 1 gb hediye vermesi. Yani bip uygulamasıyla yapacağınız bildirimler tamamen ücretsiz olacak. Bu paketle sevdiklerinizle her yöne 1000 dakika konuşabilir, 1000 adet sms gönderebilir ve 3 gb internetin keyfini sürebilirsiniz. Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası ile beraber verilen Uçuran 3 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri yararlanabilecekler. Tarife fiyatına KDV ve ÖİV dahil olacaktır. Tarife kapsamındaki dakika sms ve internet içerikleri sadece yurt içi kullanımları için geçerli olacaktır. BiP  kullanırken geçerli 1 GB internet hediyesi 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası kapsamında ek ücret ödemenize gerek kalmadan verilecektir. Tarifede kullanmadığınız içeriklerin hiç biri bir sonraki aya devir etmeyecektir.

Tarifenin tekrar tanımlanması için ek işlemler yapmanız gerekir. Veya Turkcell Cep merkezlerinden paket attırarak satın alabilirsiniz. Paket içerikleri 30 gün geçerlidir. Satın aldığınız paketi farklı kullanıcılara veya kendi hatlarınızdan birine transfer edemezsiniz.

Paket İçeriği ve Fiyatı: 30 gün boyunca yurt içi her yöne 1000 dakika + 1000 SMS + 3 GB internet +BiP kullanımlarında geçerli 1GB 45 TL’dir.

Turkcell Uçuran 3 GB Plus Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Turkcell Uçuran 3 GB Plus Paketi’ni almak için UCURAN 3GB PLUS yazıp 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Uçuran 3 GB Plus Paketi’ni ek olarak Turkcell bayilerinde POS yoluyla nakit ödeme yapıp, Hesabım uygulamasına giriş yaparak satın alabilirsiniz.

Turkcell Uçuran 3 GB Plus Paketi Nasıl İptal Edilir ?

  • Paketi iptal etmek isteyen abonelerin yapması gereken işlem; IPTAL UCURAN 3GB PLUS yazıp 2222’ye kısa SMS göndermeleri olacaktır. Gönderdiğiniz iptal sms’i ücretsizdir.