Turkcell Uçuran 4 GB Plus tarifes, 1000 Dk, 1000 sms, 4 GB İnternet, Turkcell Uçuran Tarifeleri ile sizlerde uçmaya hazır olun, Turkcell 4 gb Tarifesi ile interneti artık doya doya kullanabileceksiniz.

Hazır Kart Üçlü tarifeler kapsamında yer alan Uçuran 4 GB Plus Paketi ile sadece 50 TL’ye 4 GB internetin keyfini çıkarabilir, sevdiklerinizle 1000 dakika her yöne konuşup, 1000 SMS gönderebilirsiniz. BiP uygulaması ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile arkadaşlarınızı isterseniz görüntülü isterseniz de sesli arayabilirsiniz. Herkes tarafından çok konuşulan ve Turkcell Faturasız Tarifeler içerisinde en çok interneti veren bu pakete sizlerde katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Paket ile alakalı genel bilgi verecek olursak paket fiyatına kdv dahildir. Paket dahilindeki dakikaların ücretlendirme süresi 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu ise 100 kb’tır. Paketteki kalan dakikalar ve internet bir sonraki aya devir etmeyecektir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki yapılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli tl olduğunda tekrar aktif hale gelecektir. POS yöntemi ile yapılan yüklemelerde paket devam etmez. Paketle beraber verilen dakika ve internet sadece kişisel kullanım amaçlıdır. Ticari gelir elde etmek için kullanım gerçekleştirilemez, satılamaz. Bu şekilde işlem yapıldığı belirlenen kullanıcılar için Turkcell tarafından yasal işlem başlatılacaktır.Turkcell Faturasız Paketleri 2017

Tarifeye Sms yoluyla kayıt olmak için;

  • Uçuran 4 GB Plus Paketi’ni almak için UCURSAN 4GB PLUS yazıp 2222’ye kısa ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Uçuran 4 GB Plus Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerine uğrayıp POS yoluyla nakit ödeme yaparak alabilirsiniz, bunlara ek olarak Hesabım uygulaması yardımı ile de kolayca alabilirsiniz. Paketi aldıktan sonra size gelecek bilgilendirme sms’i ile beraber kullanım yapabilirsiniz.

Turkcell Uçuran 4 GB Plus tarifesi ile verilen içerikler sadece yurt içi kullanımları için geçerli olacaktır. Yurt dışı kullanımları sabit Turkcell fiyatlandırması üzerinden olacaktır. Mevcut dakika, sms ve internet bittikten sonra kullanıma devam ederseniz sabit ücretlendirme yansıyacaktır.