Türkiye’ nin ilk Telekomünikasyon şirketi olan Turkcell müşterilerinin beğenisini kazanmak ve müşteri sayısını arttırmak için çeşitli kampanyalar yapıp hediyeler dağıtıyor. Verdiği hediye dakikalar ve konuşma süreleri ile adından söz ettirerek bunu başarmışa benziyor.  Turkcell’ in Hazırmış olduğu paketlere uygun fiyatlarla sahip olup zengin paket içeriklerini kullanabilirsiniz.

Turkcell’ in internette video izleyip sanal ortamda takılmayı sevenler için hazırladığı  uçuran paketler bunlardan bazıları uçuran paketler ile kaçırdığınız dizinin bölümünü internetten açıp faturam ne kadar gelir diye düşünmeden izleyebilirsiniz. Bunları yapabilmek  için sadece Turkcell hazır kart sahibi olmanız yeterlidir.

Turkcell hazır kart kampanyaları dahilinde sunulan uçuran paket içeriklerinden biri olan Turkcell Uçuran 4Gb paketi ile 40 Türk Lirası karşılığında 4Gb internet ile dizi ve videolar izleyebilir, her yöne sevdiklerinizle 500 dakika doyasıya konuşabilir ve her yöne  1000 Sms ile arkadaşlarınızın sevdiklerinizin özel günlerini kutlayabilirsiniz. Turkcell Bip te geçerli olan hediye 1Gb paketi ile sevdiklerinizi sesli veya görüntülü olarak ücretsiz arayabilirsiniz.

Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2016 tarihine kadardır.

Kampanya Başvuru

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken büyük harflerle aralarında boşluk bırakarak         ( UCURAN 4GB ) yazıp 2222’ e ücretsiz gönderebilir. Turkcell çağrı merkezini arayarak ve Turkcell online işlemlere girerek’ te kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Kullanım süresi Paket kapsamında verilen içeriklerin kullanım süresi 30 gündür. İptal etmediğiniz takdirde Hattınızdaki Türk Lirası yeterli ise paket her ay yenilenir.

Kullanılmayan paket içerikleri bir sonraki ay’ a devretmez ve silinir. Kullanmadığınız içerikleri başka bir hattınıza transfer edip kullanamazsınız.

Paket içerikleri yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı kullanımlarda operatörünüzün yurt dışı tarife ücretleri geçerli olur.

Tarife değişikliği yapsanız bile paket içeriklerinizi kullanmaya devam edersiniz.

Paket içerikleriniz bittiği takdirde Sms ile bilgilendirilirsiniz.

Paket Detayları Uçuran 4Gb paketi’ ni Turkcell iletişim merkezlerinden 30 gün içerisinde en fazla 4 defa alarak kullanabilirsiniz.

Turkcell uçuran 4Gb paketinden memnun kalmaz ve iptal etmek isterseniz İPTAL UCURAN 4GB yazıp 2222 e göndererek paket iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Paket Bilgilendirmesi

Bip kullanımı için verilen 1Gb internet 4.5G katılımınıza hediye olarak ücretsiz verilir.

Paket aşımı yapmadan kullanmak için KALAN yazıp 2222’ ye ücretsiz göndererek kullanımlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Bu pakete ek içerikler alarak kullanabilirsiniz.

Paket bitiminde tarife ücretiniz üzerinden görüşmeler yapıp Sms ve internet kullanımı yaparsınız.