Turkcell Uçuran 8 GB Plus Paketi

0

Turkcell tarifelerinde daha öncesinde maksimum 4 gb internet bulunuyordu. Fakat internet kullanımının bir hayli artması ile beraber GSM operatörleri de faturasız tarifeler için internet limitini arttırmış durumdalar. Buna en güzel örnek olarak Turkcell’in satışını yaptığı Uçuran 8 GB Plus Paketini örnek verebiliriz. İnternet kullanımının artışının genel sebebi, her şeyin internet üzerinden daha rahat ve kolay bir şekilde yapılabilmesi ile mobil cihazlardaki internet kullanımı da bir hayli arttı. Hazır Kart 3’lü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 GB Plus tarifesi ile ayda 75 TL’ye 8 GB, 1000 dakika ve 1000 adet sms hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca tarifeyi satın alanlara özel belirli uygulamalar ve bu uygulamalarda kullanabilecekleri internet paketleri de hediye.

Turkcell Uçuran 8 GB Plus Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Uçuran 8 GB Plus tarifesini hemen almak için UCURAN 8GB PLUS yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Ayrıca bu paketi Müşteri Hizmetlerini arayarak, Cep Merkezlerinden ya da Hesabım uygulamasından da satın alabilirsiniz. Paketi satın aldığınızda size gelecek olan bilgilendirme mesajı ile kullanabilirsiniz.

Ek Avantajlar;

BiP Kullanımlarında Geçerli 5 GB ayrıca fizy Aboneliği ve fizy’de geçerli 5GB internetDergilik servis üyeliği ve bu servis kullanımlarında geçerli 5GB

CEVAP VER