Turkcell hazır kart uçuran paket abonelerine Bedava İnternet içeriği sunuyor. Kampanyadan yararlanabilmeniz için Türkcell hazır kart abonesi olup uçuran paketlerden herhangi birine katılım sağlamanız gerekmektedir.

Turkcell Bedava 1Gb İnternet Paketi sahibi olabilmeniz için  Uçuran 6GB, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 2GB ve Uçuran 2GB Plus paketlerinden birine Kredi Kartı ile ödeme yapıp  abone olmalısınız.

Turkcell 1GB Bedava İnternet Nasıl Alınır

Turccel.com.tr adresinden veya Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden yukarda yazmış olduğum paketlerden size uygun olanı seçerek Kredi Kartınız ile ödemesini gerçekleştirip aldığınız takdirde 30 Gün süreli Turkcell Bedava İnternet Paketi sahibi olursunuz.

Seçtiğiniz Uçuran Paketi satın almanızın ardından size gelecek olan Hediye 1GB İnternet Paketi Hattınıza tanımlanmıştır mesajından sonra Turkcell Bedava 1GB İnternet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kalan Kullanım Sorgulama

Hediye internet kullanımınızı KALAN yazarak 2200′ a sms olarak gönderim yaparak  öğrenebilirsiniz.

Detaylar

Uçuran paketleri Turkcell hesabım uygulaması veya Turkcell.com.tr adresinden Kredi kartınız ile ödemesini gerçekleştirip her alımınızda Bedava 1GB internet Paketi hattınıza  tanımlanır. 1 ay içerisinde bir kaç kez uçuran paketlerden birini satın alıp kullanabilirsiniz.

30 Gün içerisinde kullanmadığınız Turkcell Bedava internet Paketi içeriğiniz bir sonraki aya devretmez ve silinir.

Hediye internet paketi sadece yurt içi kullanımları kapsamaktadır. Yurt dışı kullanımlar operatörünüzün yurt dışı ücret tarifesine tabidir.

Turkcell’in sunduğu Bedava İnternet Kampanyaları için diğer başlıklarımıza göz atarak içlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Paket İptali

IPTAL WEB1GB yazarak 2222’ye gönderdiğiniz takdirde paket iptaliniz gerçekleşir.