Turkcell’de yeni faturasız hat almayı düşünüyorsanız hemen almanızı tavsiye ederim, çünkü başlıkta belirtildiği gibi sizlere bedava 1000 dakika 1000 adet her yöne sms ve 1gb interneti tamamen ücretsiz verilecektir.

Şimdi sizlerde yeni bir sim kart alıp belirtilen içeriklere tamamen bedava sahip olabilirsiniz. Bu hediyeleri kullanabilmek için yeni bir sim kart alıp kullanmaya başlaman yeterli.  Verilecek olan bedava dakika, sms ve internetler sim kart a tanımlı olarak verilmektedir. Ve bir abone bu kampanyadan bir sim kartı üzerinden sadece bir defa faydalanabilir. Ayrıca sim kartı aldıktan sonra ilk 6 ay geçerli 20 tl ve üzeri yüklemelerinize tam 30 gün geçerli olmak üzere; 250 dakika, 250 adet mesaj hakkı ve 500 mb internet tamamen ücretsiz verilecektir.

Eğer benim böyle şeylere ihtiyacım yok hiç de sevmem diyorsanız iptal için alt kısımdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

  • Hattınla birlikte gelen içerikler için İPTAL SÜPER TANIŞMA yaz 2200’a kısa mesaj  gönder.
  • Yükleme yaptığında gelen içerikler için IPTAL SÜPER HEDİYE yaz 2200’a kısa mesaj gönder

    Turkcell kullanıcıları faturalı ve faturasız hatlarınız için özel sunulan Bedava İnternet içeriklerinden haberiniz vafr mı ? Sizlerde Turkcell Bedava İnternet isimli yazımıza bakıp hediyelerinizi alabilirsiniz. Bir çok kişi aldı bile.