2016 yılının bitmesiyle birlikte diğer operatörlerde olduğu gibi Turkcell de hattını taşıyarak yada yeni faturasız hat alarak Turkcell’ e gelen müşterilerine özel kampanya ve paket içeriklerini müşterilerinin kullanımına sundu.

Bedava hediye internet yada sınırsız konuşmalar olsun hepsini bir pakette bulundurarak uygun ücretli müşterilerinin maddi durumunu zorlamadan sahip olabileceği  her bütçeye göre paketlerin bulunduğu tarifeleri ile Turkcell 2017 yılına damga vuracağa benziyor.

 

Bu kampanyalardan diğer operatörlerden numara taşıma ile gelen kullanıcılarla birlikte Turkcell faturasız hat alan müşterilerde faydalanabilecekler. Sizde bu paketlere göz atıp bol içerikli paketlerden birini alıp yararlanmak isterseniz aşağıdaki paketleri incelemeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Turbo 2Gb paketi

 Bu pakette içerik olarak  Her yöne 500 dakika, Her yöne 1000 Sms ve 4.5G hızından yararlanabileceğiniz 2Gb internet kullanımı verilir. Turkcell 2Gb turbo paket kampanyasından 31.09.2017 Tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Bu pakete 12 kullanma için taahhüt verirseniz Ay’ lık  39 Türk Lirası ücretle sahip olabilirsiniz. Taahhüt yapmadan Ay’ lık ödemelerle paket içeriklerinden faydalanmak isterseniz paket  49 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

Turkcell 4Gb turbo Paketi

 Bu paket içeriğinde Her yöne 1000 Sms, 500 dakika ve 4.5G hızında 4Gb internet kullanımı bulunur. Bu pakete isterseniz yıllık veya aylık olarak abonelik yapabilirsiniz. Yıllık abonelikte Turkcell turbo 4gb paket ücreti olarak Her ay 49 Türk Lirası paket ücreti ödersiniz. Aylık abonelikte ise fiyat artarak paket 59 Türk Lirası ile ücretlendirilir. Paket son bulma tarihi 31.09.2017 dir.

Turkcell Turbo 6Gb paketi

Turkcell 6Gb turbo paketi ile Her yöne 100 Sms , 500 dakika konuşma ve Turbo hızında 4.5g ile desteklenmiş 6Gb paketinden sadece Turkcell faturasız hat alarak kampanyaya katılan ve numara taşıma ile Turkcell geçiş  kampanyası dahilinde gelen  müşteriler yararlanabilirler. Bu pakete aylık abonelik yaparsanız ödeyeceğiniz tutar 69 Türk Lirası dır. Eğer 12 ay kampanyada kalma sözü verirseniz ücret 59 Türk Lirasın’ a düşecektir.

 

Turkcell Platinum Paketler Ve Kampanyaları

Platinum 10Gb Paketi

Turkcell platinum 10Gb paketi kapsamında size 4.5G hızında 10Gb İnternet ve yurt içi  her yöne geçerli  1000 dakika konuşma süresi verilir. Kampanyada kaldığınız her ay turkcellilerle sınırsız konuşma ve 1000Sms  hakkının’ da sahibi olursunuz. Bu paket aylık abonelikte 89 Türk Lirası Yıllık abonelikte ise 79 Türk Lirası ile ücretlendirilir.

Platinum 15Gb Paketi Bu pakette ile her yöne 1000 dakika ve 15Gb internet kullanımı bulunur. Aynı zamanda Turkcellilerle 1000sms ve sınırsız konuşma hakkının’ da sahibiolursunuz. Bu pakette aylık ve yıllık aboneliklere göre farklı fiyatlar bulunur. Paket içeriklerine aylık olarak sahip olmak isterseniz 109 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz. Eğer 12 ay kullanım sözü verir iseniz ödemeniz gereken aylık Tutar 99 Türk Lirası’ na düşecektir.