Turkcell müşterilerine kazandırmaya devam ediyor.

Turkcell yaptığı kampanyalar ve hazırladığı cep yakmayan paketler ile hem kazandırıyor hemde diğer operatörlerin müşterisini kendi tarafına çekmeyi başarıyor.  Yıl boyunca adından söz ettirmeyi başaran Turkcell Yuklediğin kadar Kazan Kampanyası sayesinde adından söz ettirmeye devam edeceğe benziyor.

Yeni bir  kampaya olan Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Turkcell Hazır Kart kullanıcıları Yüklediği TL miktarı kadar kazanıyor.

Yükle Kazan Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell Yükle Kazan Kampanyası ile Turkcell Hesabım Uygulaması ile Kredi Kartından yapılan TL yüklemelerinde yüklediğin kadar kazan kampanyası bilgilendirme mesajından sonra kampanyaya katılmış olursunuz.

Turkcell Hediye TL Kampanyası yani Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası ile Hesabım Uygulaması üzerinden Kredi Kartınızla yaptığınız

20 Türk Lirası Yüklemenize 20 Türk Lirası 

25 Türk Lirası Yüklemenize 25 Türk Lirası 

30 Türk Lirası Yüklemenize 30 Türk Lirası 

50 Türk Lirası Ve daha üzeri yüklemeleriniz için 50 Türk Lirası Hediye kazanırsınız. Hediye içeriklerin kullanım süresi 7 gün ile sınırlıdır.

Yüklediğin Kadar Kazan Kalan Kullanım Öğrenme

Paketinizde kalan içerik miktarlarınızı Telefonunuzdan  *159#’ yi tuşlayarak veya  KALAN yazarak 2200‘a mesaj göndererek sorgulayabilirsiniz.

 

Paket Detayları 

Bedava TL Kampanyası ile verilen Hediye Tl miktarı 7 gün için geçerlidir.

Belirtilen süre içerisinde kullanılmaya içerikler devretmez ve silinir.

Başka bir hattınıza transfer edip kullanamazsınız.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasından 1 ay içerisinde kaç defa faydalanırım  diyenleri duyar gibiyim aynı ay içerisinde 4 defa Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile yükleme yaparak Yükle Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Hediye TL paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

Yurt dışı kullanım yapamazsınız.

Paketinizdeki hediye içerikler bitince Sms olarak bilgilendirme mesajı alırsınız.

Tarifenizi değiştirseniz bile kalan hediyelerinizi kullanabilirsiniz.