Vodafone 4.5G Red XS tarifesi Fiyatı, Vodafone Red tarifeleri nasıl yapılır, Red Tarifeleri kaç tl ? bu sorular aklınızı karıştırıyorsa bu yazımız işinizi görecektir.

Bir dünya markası olan Vodafone en zengin içerikli tarifeler kategorisin de sunmuş olduğu Red tarifeleri birçok özel hizmeti de içerisinde barındırıyor. Evet, fiyat bakımından biraz yüksek olabilir ama sunmuş olduğu Backup hizmetleri ve Premium içerik bakımından bu ücrete değer bir tarife olarak göz doldurmakta 4.5G RED XS tarifesi neler bulunuyor 1000 Dk. Her yöne konuşma süresi, 1000 SMS her yöne ve 4 GB internet vodafone ve sabit hatlarla sınırsız görüşme 60 TL. Yıllık abonelik sağlandığında 49 TL olarak faydalana bilirsiniz.vodafone-red-xs-tarifesi

Red tarifelerinin bir diğer özelliği SMS leri MMS olarak ta kullanabiliyorsunuz. Tabi vodafonenin anlaşmalı olduğu 23 ülke ile de normal dakikalarınız üzerinden görüşme imkânı sağlayan bir tarifedir.

4.5 G Red XS tarifesinin Premium içeriği ise Vodafone TV’yi ücretsiz olarak kullanma imkânı sağlamaktadır. Tabi herhangi bir sağlayıcıdan bağlanmadığınızı sürece internet paketinden düşmektedir.

Vodafoneye yeni geçiş yapıyorsanız veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapıyorsanız aileden bir vodafone faturalı kullanıcısını referans göstererek bu tarifeyi 39 TL olarak ta kullanabilirsiniz.