Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile kendi abonelerinin beğenisini topladığı gibi  diğer operatör kullanıcılarınında dikkatini çekiyor. Abonelerine ücretsiz olarak sunduğu Hediye SMS, Bedava Konuşma ve Hediye İnternet Paketleri diğer operatör müşterilerinin numara taşıma yoluyla gelmelerinin başlıca sebeplerinden bir kaçı.

Vodafone 6Gb  Bedava İnternet Paketi ücretsiz olarak abonelere sunulup bunun karşılığında hiçbir ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz olması nedeniyle abonelerin takdirini toplayan bir kampanya olmuştur.

Hepimizin başına gelmiştir operatör temsilcilerinin tarife ücreti sadece faturanıza yansıtılacak dediği; Fakat  ay sonunda ise kabarmış bir faturanın karşımıza çıktığı olmuştur.

Diğer operatörlerin aksine Vodafone belirttiği tarife ücretlerine hiçbir ilave ücret yansıtmadan  faturalandırır. Size söylenen tutar haricinde faturada sürpriz bir ücretle karşılaşmaz ve ne ödeyeceğinizi faturanız gelmeden bilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava 6Gb İnternet Paketi Nasıl Yapılır. Bedava internet Paketinden yararlanabilmek için Vodafone tarafından size Sms olarak hediye İnternetiniz hattınıza tanımlanmıştır mesajı gelmiş olmalıdır.

 Vodafone tarafından gönderilen  6Gb Bedava internet paketi kazandınız mesajını Çağrı merkezlerini arayarak teyit ettikten sonra kullanmanızda fayda var tabi.

Telefon üzerinden dolandırıcılığın yaygın olduğu bu dönemde hattınıza hediye dakikalar yüklenmesi için Evet yazarak cevaplayın mesajlarına itibar etmeyip çağrı merkezleriyle görüşmeniz sizin için sağlıklı bir işlem olacaktır.

Paketi sizin işleme geçirme gibi bir şansınız bulunmamaktadır. Vodafone sizi kampanyaya uygun gördüğü takdirde hediye içerikleri hattınıza tanımlar.

Faturalı hat abonelerinin bulundukları ay içerisinde hatlarına 3Gb Bedava İnternet tanımlanır. Size sunulan hattınıza tanımlanan hediyeler ve Kullanım detayları ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara Vodafone Yanımda Uygulaması ile cevap bulmak mümkün.

Tarifenizin size verdiği internet paketiniz var ise öncelikli olarak verilen hediye internet kullanımını harcarsınız daha sonra mevcut internet paketiniz kullanımdan düşer.

Kampanya dahilinde verilen Vodafone Hediye Paketler belirtilen süre içerisinde kullanılmalıdır.

Kullanılmayan içerikler devretmez ve silinir.

Hediye paketler yurt dışı kullanımlarda geçerli değildir, yurt dışı kullanımlarınızda operatörünüzün belirlediği tarife ücretleriniz geçerli olur.

Vodafone Bedava Hediye İnternet Paketleri başka bir hatta transfer edilemez.

Hattınıza tanımlı olan hediye paketleriniz için Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiye Vodafone Çağrı merkezini arayarak sahip olabilirsiniz.