Vodafone abonelerinin yüzü gülsün die  bahar aylarına girmemizle birlikte; SON 1 AY içerisinde Vodafone hat sahibi olan aboneler 31 Mart 2017 tarihine kadar Bahar Fırsatı Large Paketi aboneliğine geçip  Her Yöne 750 Dakika, 1000 Sms 3GB İnternet kullanımına sadece 27 Türk Lirası ücret ödeyerek sahip olabilirler.

30 Gün içerisinde Vodafone Faturasız Hat sahibi olan abonelerin yanı sıra Yeni bir  Vodafone Faturasız hat alarak veya Numarasını Vodafone’a taşıyarak gelen abonelerde Her Yöne 750 Dakika, 1000 Sms ve 3GB İnternet kullanımı için 27 Türk Lirası olan indirimli fiyatı ile  Bahar Fırsatı L Kampanyası içeriklerinden yararlanabiliyorlar.

Bahar Fırsatı L Tarifesi Nasıl Geçilir / Nasıl İptal Edilir

Vodafone Bahar Fırsatı Large Tarifesine Vodafone Cep merkezlerine uğrayarak  veya  0542 542 00 00 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilir ve geçiş sağlayabilirsiniz.

Memnun kalmazda iptal etmek isterseniz başka bir tarifeye geçmeniz durumunda otomatik olarak paketiniz iptal edilecektir. Fakat kalan kullanım haklarınızı Kullanım süresi sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kalan Kullanım Sorgusu 

Bahar Fırsatı Large Paketinde kalan kullanımlarınızı telefonunuzun mesaj bölümüne  OZET yazdıktan sonra 7000‘ e göndererek öğrenebilirsiniz. Kullanım sorgusu için attığınız mesajlar için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

Tarife Detayları

Paket kullanımları 30 gün süre ile geçerli olmaktadır.

30 Gün içerisinde kullanmayan içerikler devretmez ve silinir.

Paket içeriklerini başka bir hattınıza transfer edip kullanamazsınız.

30 Gün sonrasında mevcut TL miktarınız bulunduğu takdirde paketiniz otomatik olarak yenilenir.

TL miktarınız yeterli değil ise Paket ücretini karşılayacak kadar yapılan ilk TL yüklemenizde paket ücreti düşülerek içerikler hattınıza yüklenir.

Paket içerikleriniz bittiği takdirde SMS olarak bilgilendirilirsiniz.

Paket içerikleriniz bitti ise ve başka paketiniz bulunmuyorsa Dakikası 60 Kuruş’tan konuşup Sms başına 60 Kuruş ile ücretlendirilir. İnternet kullanımınız için ise her 1o KB kullanımınız için ise 15 kuruş ödersiniz.

Her Yöne verilen içerikler sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Yurt Dışı kullanımlarınızda Paketinizin yurt dışı ücret tarifesi geçerli olacaktır.