Vodafone kampanya bakımından en önde gelen operatörler arasında yer almaya devam ediyor. Sürekli sunduğu bedava internet kampanyaları ile adından her gün söz ettiren Vodafone’un dakika kampanyaları da bulunuyor. Hem faturalı hemde faturasız hatlarda Vodafone Bedava Dakika paketleri ile sizlerde sevdiklerinizle rahatça konuşmaya kaldığınız yerden devam edin.

Kampanyalardan bahsetmeden önce faturasız hatların alabileceği en indirimli dakika paketlerinden bahsetmek isterim. Öncelikle tarifenizin bitiş süresine hala bir kaç gün kalmasına rağmen dakikanız erkenden bittiyse 250 dk her yöne konuşma paketini sadece 5 tl karşılığında alabilirsiniz. Bu paket tarife bitim gününüze kadar geçerli oluyor ve iptal etmediğiniz süre boyunca her ay hattınızda yeterli tl olduğu taktirde aktif hale geliyor. Bu da bedava vodafone-faturali-faturasiz-geciskonuşma paketleri arasında yer alsın istedim bir çok kişinin işini göreceğini düşünüyorum. Bu pakete sahip olmak için Vodafone Müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi asıl konumuz olan ücretsiz konuşma dakikası paketlerine gelelim bu paketler pek bilinmese de Vodafone tarafından sizlere sürekli sunuluyor. Bu paketlerden haberinizin olmamasının asıl sebebi operatörünüzün sizlere gönderdiği sms bilgilendirmelerini pek dikkate almamanız oluyor. Hemen sizlerde bu paketten faydalanmak için Vodafone Bedava Dakika ( Dk, Konuşma ) Paketi kampanyası başlığı altında paylaştığımız kampanya katılım smslerini gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketleri 2017

Hattını Vodafone’a yeni taşıyan abonelerin kullanabileceği 2 adet kampanya bulunuyor, bunlar sayesinde vodafone’dan 500 DK her yöne konuşma paketi kazanabilirsiniz. Eğer sizlerde hattınızı yeni vodafone’a taşıdıysanız veya yeni bir hat aldıysanız KAZAN yazıp 4455’e sms göndererek bu hediyeyi kazanabilirsiniz.
Vodafone’dan her yöne konuşabileceğiniz 542 dakika için 542DK yazıp tamamen ücretsiz 7000’e sms gönderip hemen bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz.
O kadar fazla bir dakikaya ihtiyacı olmayan müşteriler ise EVET yazıp 3785’e sms gönderip toplamda 100DK kazanabilirler.
Ben sadece Vodafone’lularla konuşuyorum diyenler için Vodafone içi konuşabileceğiniz 100 dakikaya sahip olmak için EVET yazıp 4004’e sms gönderin ve gelecek onay mesajından sonra kullanmaya başlayın.
SURPRIZ yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderdikten sonra Vodafone’da sizleri bekleyen binlerce dakika, sms ve internetten faydalanma şansı kazanırsınız.

Bu Kampanyayı Kullanabileceğiniz Tarifeler;
Akıl Küpü Tarifeler
Duran ve Devreden Tarifeler
Red Tarifeleri
Faturasız Tarifeler
Esnek Tarifeleri
Freezone Tarifeleri
Akıl Küpü Midi, Maksi, Mini Tarifeler
Altın Tarifeler

Dakika’dan faydalandım ama bana internet te lazım diyen aboneler ise Vodafone Bedava İnternet Paketi isimli yazımızı okuyup  10 larca GB bedava internet paketi sahibi olabilirler.