Vodafone Bedava Hediye İnternet Paketleri – 2017 Vodafone Hediye Kampanyaları

0

Hayatımıza akıllı cihazların girmesiyle günlük yaşantımızda internetin önemi daha çok arttı; Birde buna 4.5G Hızı eklenince yani kesintisiz ve hızlı internet eklenince sosyal medya ve internet ortamından kopamaz hale geldik. Bunu göz önünde bulunduran Vodafone rekabet ortamında müşteri kazanabilmek adına olabileceğin’ ce çok hediye kullanımlar dağıtmaya başladı. Vodafone hediye internet kampanyaları yaparak mevcut müşterisi dışında diğer operatörlerin müşteriler’ ininde dikkatini çekmeyi planlıyor.

 

Vodafone Bedava Hediye İnternet Hepimizin cebinde akıllı telefonumuz var bu cihazlarla kaçırdığımız dizilerin bölümlerini internetten açıp izleyip sosyal medya hesaplarımızda gezinip arkadaşlarımız bugün ne yapmış diye bakınıyoruz haliyle tarife içeriği olarak aldığımız internet kullanımları süresi dolmadan bitiyor. Vodafone ‘un müşterilerine sunduğu başlıca bedava hediye internet paketleri şu şekilde;

 

 

Vodafone E-Fatura Bedava 1Gb Hediye İnternet

Çevreyi ve doğal yaşamı korumak için Vodafone tarafından başlatılmış bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında elektronik fatura’ ya geçerek hem doğayı korumuş hem’ de Vodafone 1GB hediye internet kampanyasından faydalanmaya hak kazanmış olursunuz. Bunun için yapmanız gereken büyük harflerle ( EFATURA EPOSTAADRESİNİZ )’ İ yazarak 7000 e göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderdiğiniz Sms karşılığında sizden ücret alınmaz. Bu başvurucu sonucunda size gelecek bilgilendirme mesajı sonrasında 15 gün geçerli 1GB HEDİYE İNTERNET in sahibi olursunuz.

 

 

 

       Vodafone 4.5G Hediye İnternet  Kampanyası

 

4.5G Hızında internet kullanımına geçmemizle birlikte bağlantı sorunları yaşamadan internet hizmeti almaya ve daha kaliteli bir şekilde kesintisiz konuşma yapmaya başladık. 4.5G hizmetiyle birlikte operatörler kutlama amacıyla müşterilerini ödüllendirmeye başladı. Örneğin siz akıllı cihaz kullanıpta  4.5G hızına geçmediyseniz Vodafone cep merkezlerinden 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz bir şekilde alabilir ve hediye 2GB sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece 4.5G uyumlu bir sim kart alıp sonrasında ( 4BUCAKG ) yazdıktan sonra ücretsiz olarak 4545 e mesaj göndermek; Size gelen onay mesajından sonra hattınıza Vodafone hediye 2GB internet tanımlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında verilen hediye 2GB internetin kullanım süresi 2 Ay’ dır bu süre içerisinde kullanılmayan internet paketi bir sonraki ay’ a devretmez ve silinir.

 

 

 

Vodafone Yanımda Uygulaması Hediye İnternet Kampanyası

 

Vodafone’ un mobil uygulaması olan Vodafone yanımda’ yı indirerek kuyllanım detaylarınızı görüntüleyebilir güncel faturanızı sorgulayabilir, faturanızı ödeyebilir ve 3 gün geçerli hediye 2GB ın sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece GOOGLE PLAY mağazası veya APPLE STORE mağazasından Vodafone yanımda uygulamasını indirmek

 

 

Vodafone Hediye 2Gb İnternet

 

Eğer bu kampanyadan daha önce faydalanmadıysanız hediye 2Gb internet kullanımınızı almak için hazır olun;

 

Telefonunuzun mesaj bölümüne aralarında boşluk bırakarak ( ABONE SUPER 2GB ) yazıp 3636 ya ücretsiz olarak gönderin gelen bilgilendirme mesajından sonra hediye 2GB hattınıza tanımlanır. Hediye 2GB kullanım süresi 30 gündür bu süre içinde kullanılmayan hediye internet paketi silinir. Bilmeniz gereken 30. gün sonunda bu paketi iptal etmeniz gerekmektedir. İptal ettirmediğiniz takdirde paket yenilenir ve hattınızdan paket ücreti olan 35 Türk Lirası kesilir.

CEVAP VER